Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Goodgame Big Farm

Opis (Recenzja) gry Goodgame Big Farm

Post by relatedRelated post

Jeśli tylko tego pragniesz to możesz na nowo wcielić się w rolę farmera w nowej grze przeglądarkowej Goodgame Big Farm, która po prostu musiała powstać po nieudanej próbie jaką była aplikacja Goodgame Farmer (można ja znaleźć na Naszej Klasie). W Goodgame Big Farm nie spodziewajcie się jakiś wielkich innowacji, otóż i tutaj będziemy sadzić różnego rodzaju rośliny, a w międzyczasie zajmiemy się hodowlą zwierząt gospodarczych. Ale te wszystkie elementy będą łączyć się w całość jeśli mówić o ekonomii samej w sobie. Tak czy inaczej na pewno nigdy nam tutaj nie zabraknie ciekawych zajęć.

Choć widzieliśmy podobne funkcje w innych grach to opisując Big Farm nie można przegapić możliwości tworzenia z jednych materiałów inne, oczywiście takie, które po sprzedaniu przyniosą nam większe korzyści aniżeli jakbyśmy sprzedawali każdy półprodukt oddzielnie. Pieniądze nam się przydadzą bo farmę trzeba regularnie rozbudowywać, a to zaowocuje z czasem pokaźnym przypływem gotówki.

Ciekawą funkcją jakiej nie znalazłem dotychczas w innych grach farmerskich jest możliwość używania odchodów naszych zwierząt jako nawóz podczas uprawy roślin. Jednak na pewnym etapie gry zauważycie, że sami nie dacie sobie radę ze wszystkim i przyjdzie moment, gdy w Goodgame Big Farm trzeba będzie zająć się rekrutacją pomocników, ale nie będą oni pracować za darmo, trzeba będzie im wydawać regularnie określone wypłaty.

O dziwo możemy nawet współpracować z innymi graczami/farmerami, tworzyć coś na wzór sojuszy, ale nasz duch rywalizacji również będzie nasycony bo jeśli uda nam się wyhodować najwięcej jakiś owoców w danym dniu to wylądujemy na personalnej liście rankingowej. Grafika także jest świetna, a porównując do tej jaką mieliśmy w Goodgame Farmer to powinniście być wniebowzięci.

Opis (Recenzja) gry Goodgame Big Farm
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About