Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Fairy Tale Twist

Opis (Recenzja) gry Fairy Tale Twist

Post by relatedRelated post

Fairy Tale Twist to nowa gra match 3, którą znajdziemy na portalu Facebook, a i sama mechanika gry nie różni się zbyt mocno od tytułów jakie zdążyliśmy poznać do tej pory. Jak na każdą grę z tego gatunku przystało gracz staje przed zadaniem dopasowywania do siebie elementów położonych na widocznej planszy tak, aby układać linie poziome, pionowe czy też kształty takiej jak T, albo L. Oczywiście, aby otrzymać punkty za dopasowanie musi w jednym ciągu być położone co najmniej trzy elementy o tym samym kształcie i kolorze. Jednak koneserzy gatunku match 3 puzzle zdają sobie sprawę, że takie standardowe ustawienie nie pomaga w zdobyciu maksymalnej ilości punktów, a w niektórych celach właśnie musimy przekroczyć pewien próg punktowy, aby zaliczyć poziom.

Wiec co zrobić w takiej sytuacji?

To proste, dopasowywać więcej elementów do siebie, a przy okazji zyskujemy dodatkowe boosty, które sprawią, że magia objawi się nam nie tylko w tytule, ale ów świat wróżek zaskoczy nas jeszcze bardziej – wystarczy spróbować. Dodatkowo w Fairy Tale Twist z pomocą przychodzą nam power’upy, ale są zbyt drogie, aby korzystać z nich często.

Celem gry jest oczywiście wykonanie kolejnych zadań, na początku każdego poziomu ukazuje się nam lista z tym co mamy wykonać, aby z powodzeniem przejść dalej. Jednak należy pamiętać, że mamy ograniczoną ilość ruchów, a czasami trzeba pokombinować, aby zebrać określoną ilość punktów czy dopasować elementy jakie mamy w wytycznych.

Mimo swojej prostoty gra Fairy Tale Twist przysporzy Wam jeszcze nie raz wielkiego bólu głowy.

About