Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Aztec Zone

Opis (Recenzja) gry Aztec Zone

Post by relatedRelated post

Ehh, pamiętam jeszcze te czasy, kiedy całymi dniami grałam w Zuma Deluxe i jeszcze ta słodka żabka pośrodku planszy, która dosłownie pluła kulkami. Tym razem na NK powiedzmy, że wypuszczona klona, nieco gorszego jakościowo od Zumy, choć i ta ma już kilka ładnych lat, ale wyraźnego podobieństwa twórcom gry Aztec Zone nie udało się uniknąć. Tak więc mamy, kolejną grę przeglądarkową na Naszej Klasie z typowymi elementami dla „gier w kulki”, która pozostaje w standardowym stylu „dopasuj 3”.

Na środku każdej planszy mamy działko, którym sterujemy jedynie za pomocą myszki. Można je obracać dookoła, a naciśnięcie lewego przycisku myszy wyzwala strzał we wcześniej obranym kierunku. Przed jakim tutaj staniemy zadaniem? Musimy wyeliminować całkowicie kulki nadciągające do dołka (na końcu ścieżki), aby żadna z nich nie wpadła tam bo runda zakończy się niepowodzeniem. Znacie to skądś no nie?

Aztec-Zone

Oczywiście musimy przestrzegać pewnych zasad. Kulki mamy w określonym kolorze i strzelać musimy nimi tak w Aztec Zone, aby dopasowywać minimalnie trzy takie same do tych, które pojawiają się w przesuwającym się ciągu. Co się dzieje jeśli nam się uda? Zbiór takich kulek znika, a i łańcuch się skraca co niewątpliwie przybliża nas do wygranej. Możliwe, że opisałam to zbyt skrótowo, ale i tak naświetliłam tutaj cały przebieg zabawy.

Ale bez dodatkowych bonusów kolejne rundy byłyby męczarnią i niekiedy na łańcuchu pojawiają się kulki z dodatkowym oznaczeniem i jeśli dopasujemy do nich to co wystrzelimy z armaty to wywołamy dodatkową akcję, która nie dość, że da nam więcej czasu na pozbycie się całej reszty, ale i przeniesie nam dodatkowe punkty. Jeden bonus może zatrzymać poruszający się sznur na kilka sekund, inny pozwoli nam wystrzelić serię pocisków likwidujących niewygodne kulki, a jeszcze inny sprawi, że cały widoczny ciąg cofnie się o kilka centymetrów. Te bonus czasami naprawdę ratują skórę w trudnych sytuacjach. Zresztą przekonajcie się sami i zagrajcie w Aztec Zone na Naszej Klasie.

Opis (Recenzja) gry Aztec Zone
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About