Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Dawngate

Opis (Recenzja) gry Dawngate

Post by relatedRelated post

Dawngate to nowa gra MOBA stworzona przez Waystone Games i opublikowana przez EA Games. Gra oferuje nam ogromny system ekonomiczny dzięki specjalnym surowcom i systemowi energii. Czekają nas dynamiczne wojny terytorialne itp.

Ciekawa jest funkcja Spirit Well na standardowych mapach 5vs5, która pozwala nam na zdobycie dodatkowych pracowników do pracy przy surowcach, a także nagrodzi nas tzw. Vim – walutą premium w grze. Co to dla nas oznacza? Jeśli przeciwnik nie atakuje nas bezpośrednio, to może pozabijać naszych roboli i zgarnąć wszystkie surowce jaki udało nam się za ich pomocą uzbierać.

Nawet przedmioty w Dawngate nie będą opierały się na tradycyjnym systemie znanym z innych gier MMORPG. Oferowane itemy to na przykład: Life, Resilience, Will, Power, Hunger i Time etc., które zostały specjalnie przygotowane do tego, aby dać kilka bonusów dla naszych herosów.

Pomimo tego, ze skupiamy się głównie w grze na zbieraniu surowców, czy ich kradzieży, a także na walkach terytorialnych, ale mimo to musimy skupić się na budowaniu silnej ekipy, na strategicznym zarządzaniu nią, na precyzyjnych atakach i oczywiście skutecznych, które wzmocnią po zakończeniu naszą ekonomię.

Opis (Recenzja) gry Dawngate
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About