Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Ale Folwark

Opis (Recenzja) gry Ale Folwark

Post by relatedRelated post

Nową grą na Naszej Klasie, gdzie ponownie zajmiemy się prowadzeniem własnej farmy jest Ale Folwark. Folwark był kiedyś wielką posiadłością ziemską, gdzie pracowali zwykli obywatele w zamian za użytkowanie części ziem. Jest to coś co bezpośrednio odnosi się do historii Polski, ale to wcale nie jest jakaś aplikacja edukacyjna.

Twórcy gry najwidoczniej mieli w zamiarze po prostu stworzyć nam nową grę o zarządzaniu własną farmą, coś na wzór Farmville, ale o wiele bardziej ubogą. Mechanizmy jakie tutaj zastosowano nie różnią się kompletnie niczym od innych, konkurencyjnych gier, więc nie powinniście mieć problemów z opanowaniem zasad tutaj panujących.
ale folwark 2

Pokaż kto jest najlepszym farmerem!

W grze Ale Folwark budując farmę musimy zadbać zarówno o nasze plony jak i o rozbudowę całej infrastruktury, bez której współczesne gospodarstwo rolne nie może funkcjonować. Zebrane zbiory można sprzedawać innym graczom na rynku, albo upłynnić je za systemowo ustalone kwoty.

Grafika jak i muzyka nawet są znośne, choć autorzy mogli postarać się o coś bardziej unikalnego, ale czego spodziewać się po casualowej grze? Przejmijcie już dziś Waszą farmę, doprowadźcie ją do czasów świetności, sadźcie, zbierajcie i co najważniej nie zapominajcie, że trzeba zadbać również o zwierzęta gospodarcze.

Opis (Recenzja) gry Ale Folwark
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About