Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Karty Bitewne

Opis (Recenzja) gry Karty Bitewne

Post by relatedRelated post

Dość niedawno pojawiła się na NK nowa gra taktyczna Karty Bitewne. W grze dowodzisz armią żołnierzy oraz robotów. Dla ciebie, jako gracza oddano do dyspozycji zaawansowaną technologicznie broń. Myślę, że nie ma się co zastanawiać tylko trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i zmierzyć się w tym wielkim starciu z innymi graczami. Pokaż jakie posiadasz umiejętności i stań się legendą. Gra Karty Bitewne zawiera wiele aren – jest ich łącznie dziewięć, do których gracz ma zawsze pełny dostęp. Gra pozwala nam się komunikować z innymi poprzez wbudowany czat oraz oglądać ich profile, a także wyzywać ich na pojedynki. Aby odnosić sukcesy – zamiast porażek, pamiętaj aby dobrze opracować taktykę działania. Zbieraj karty oraz używaj ich z głową. W grze Karty Bitewne masz szanse ulepszyć swoją rakietę.

Wyciągaj swoją talię kart i pokaż kto tutaj rządzi.

Potrzebne elementy zakupisz w sklepie jak również zdobędziesz podczas normalnej rozgrywki. W aplikacji na NK Karty Bitewne udostępniono nam dwie kategorie kart, których użycie zależy od posiadania przez nas podstawowych dwóch zasobów.

Pierwszy z nich to punkty ataku – za które zakupimy karty bojowe, używane do atakowania wroga. Drugi to materiały – wydając je możemy dostać elementy przeznaczone do obrony jak mury, radary i miny. I jak? Myślę, że co nie co już wiesz o zasadach panujących w grze. Nie zwlekaj dłużej i zacznij walczyć, zacznij wygrywać, zacznij grać już dziś w Karty Bitewne.

About