Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Błysk

Opis (Recenzja) gry Błysk

Post by relatedRelated post

Ile potrzebujesz czasu, aby osiągnąć maksymalne wyniki w grach match 3? Wystarczy Ci 60 sekund? Jeśli tak to warto zwrócić już dziś swój wzrok na nową grę na Naszej Klasie Błysk. Ale co to za błysk bez diamentów. Tutaj zamiast nich górują podwodne elementy, różnego rodzaju muszelki itp. Nasze zadanie jest bardzo proste, więc nie bójcie się, musimy tak przesuwać sąsiadującymi elementami, aby te przesunięte tworzyły z innymi linie – pionowe, albo poziome, w których znajdować się będą tego samego typu i koloru elementy. Im więcej ich w takiej grupie tym lepiej, ale minimalnie musi być trzy. Przy większych ilościach możemy liczyć na ciekawe bonusy jak bomby, dodatkowy czas czy całkowite likwidowanie linii.
rozgrywka

W trakcie zabawy możemy aktywować sami wiele bonusów, niektóre prezentują się całkiem ciekawie.

Przed każdą rundą w grze na nk Błysk możemy zakupić dodatkowe boosty, maksymalnie posiadać ich można do trzech rodzajów, ale oczywiście lepiej korzystać z tym jakie generują się w grze, choć Ci co chcą zdobywać jak najwyższe wyniki będą się ratować właśnie takim rozwiązaniem.
boosty

Boosty możesz nabyć przed każdą rundą, pomogą Ci zdobyć więcej punktów.

Tak czy inaczej mamy jedną minutę, aby zdobyć maksymalnie jak najwięcej punktów. Ranking z dnia, tygodnia czy nawet miesiąca można podejrzeć w każdej chwili. Nasz progres mierzony jest poziomami, które zdobywamy dzięki nabytemu doświadczeniu w każdej rundzie. Im wyższy poziom tym więcej możemy dobudować w naszym magazynie, a dodatkowe elementy jakie tam zakupimy pozwolą nam szybciej levelować etc.

About