Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Darmowe gry dla dziewczyn do pobrania lub dostępne w oknie przeglądarki – przedstawiamy zbiór gier, które z pewnością spodobają się nie jednej dziewczynie. Każda z gier oferuje dobrą zabawę i wysoką jakość; zachęcamy do przeczytania na temat najciekawszych gier dla dziewczyn.

 

Movie Star Planet
Movie Star Planet to znakomita gra dla dziewczyn, (ale nie tylko), w której możemy stworzyć swoją własną, wirtualną gwiazdę filmową, by w ten sposób wejść do świata sław i bogactwa. W grze istnieje możliwość tworzenia własnych filmów z udziałem swojej gwiazdy, zapraszanie innych do swoich filmów, kupowanie ubrań czy promowanie własnego filmu.

 

W grze mamy możliwość tworzenia własnych filmów i to scena po scenie; dobieramy ubrania dla wirtualnych gwiazd, naszego filmu, ustalamy ścieżkę muzyczną i wszelkie szczegóły. Twoi przyjaciele mogą nawet nagrywać się na ścieżkę dźwiękową filmu! Następnie możemy podzielić się z innymi i zaprezentować nasze dzieło – wystarczy przycisnąć „wyślij do przyjaciół”, by inni mogli podziwiać Twoją pracę. Movie Star Planet, oferuje także gry i quizy, będące przyjemną alternatywą do innych możliwości, jakie oferuje gra. W grze jest dużo mody i różnych dodatków jak możliwość zakupu wirtualnych zwierzaków. Gra ma przyjemną grafikę i jest bardzo wygodna w obsłudze – żadna dziewczyna nie powinna narzekać.

Movie Star Planet to gra przede wszystkim ukierunkowana na tworzenie własnych filmów i dobrą zabawę. Gra daje nam możliwości grania w mini gierki, rozmowy z przyjaciółmi i wygodne promowanie własnych filmów.

 

Stardoll
Stardoll to jedna z najbardziej znanych gier o modzie, zrobiona specjalnie dla dziewczyn. W grze tworzymy własne kolekcje ubrań i promowania swoich kolekcji wśród ludzi z całego świata. Oprócz tego mamy możliwość dekorowania swojego apartamentu, zapraszanie przyjaciół i zabawę w ubieranie lalek. Jeśli chodzi o gry do pobrania dla dziewczyn, jest to z pewnością jedna z najlepszych aktualnie gier!

 

Głównym punktem zabawy jest tworzenie swoich własnych ekskluzywnych kolekcji i ubieranie lalek, w okół, co robimy przez większość czasu. W grze tworzymy także własną postać, którą możemy dowolnie ubierać, zmieniać fryzury czy makijaż, a nawet kupić jej własny, wymarzony apartament. Jeśli znudziło nam się tworzenie ubrań, możemy pobawić się ubieranie lalek albo kupić swojej lalce najbardziej modne kolekcje z Paryża oraz Mediolanu.

Stardoll to z jednej strony zabawa i uczestniczenie w wielkim, wirtualnym świecie mody a z drugiej, możliwość pobawienia się w gry w stylu ubieranek. Gra ma blisko 120 milionów graczy na całym świecie, w związku, z czym widać wyraźnie, że każda dziewczyna pragnie być najmodniejsza.

 

Wizard101
Magia i Czarodzieje. Wizard101 to doskonała możliwość wkroczenia w wielki świat magii i fantazji, oraz wcielenie się w młodą adeptkę magii. Gra szczególnie spodoba się wszystkim fanom Harry Pottera, dlatego każdy, kto zna postać dzielnego pogromcy Lorda Voldemorta, powinien zobaczyć tą znakomitą grę.

Wkraczając do świata magii, tworzymy własną dzielną bohaterkę (lub bohatera), który dostał się właśnie do najlepszej ze wszystkich szkół magii – magicznej szkoły Ravenwood. W magicznym świecie, każdy pragnie by dostać się tam, gdzie nauczyciele należą do najznakomitszych na świecie. Grając mamy możliwość wykonywania różnych zadań i zgłębiania tajemnic magii; stajemy się coraz potężniejsi, ale co najważniejsze możemy grać razem z przyjaciółmi. W grze możemy walczyć, wykonywać zadania oraz zdobywać stopniowo coraz to więcej czarów. Wizard101 to bardzo kolorowa, przyjemna dla oka gra – cały świat jest zdominowany przez magię, spotykamy wszędzie magiczne stworzenia i innych graczy.

Dla każdej osoby, szukającej gry dla dziewczyn do pobrania, Wizard101 oferuje znakomitą zabawę – gra nie wymaga dużego klienta do pobrania, wystarczy chwila by móc grać w nią, w oknie przeglądarki. Magia, kolorowy świat i bardzo duża ilość graczy oraz wiele atrakcji czeka na nas w tej znakomitej grze.

Gardens of Time

Gardens of Time to znakomita zabawa w „znajdź obiekt”, spośród bardzo przyjemnych, plenerowych grafik. Bardzo rzadko można znaleźć grę logiczną, którą łączy ze sobą z jednej strony możliwość zabawy z możliwością zapraszania znajomych i budowania własnego „parku rozmaitości”.

W grze podróżujemy w czasie, zbierając różne przedmioty z ciekawych okresów historycznych; zwiedzimy między innymi Japonię, Chiny, starożytny Egipt czy XIX wieczną Anglię. Każdy z dostępnych w grze poziomów jest zdjęciem, na którym musimy znaleźć i zaznaczyć, z góry określony przedmiot. I tak w ten sposób musimy znaleźć np. parę okularów w piasku, parasolkę, pióro czy dziesiątki, (jeśli nie setki) innych przedmiotów. Miejscami bardzo trudno cokolwiek znaleźć, ale tym lepiej – gra jest ciekawym wyzwaniem dla wszystkich graczy. Wracając do czasów współczesnych, stopniowo budujemy swój własny park z pamiątkami i znaleziskami z przeszłości – w ten sposób możemy stworzyć coś unikalnego i pochwalić się znajomym na Facebook’u.

Gra oferuje naprawdę znakomitą zabawę i spodoba się na pewno wszystkim dziewczynom, które lubią od czasu pobawić się w gry logiczne. Gardens of Time, przypomina gry do pobrania dla dziewczyn, ale jest dostępna poprzez portal Facebook, dlatego nie musimy pobierać klienta, a możemy cieszyć się wysokiej jakości grą poprzez okno naszej przeglądarki.

 

Sims Social
Kto nie kocha Simsy? Sims Social to znakomita gra, w której możemy kontrolować własnego Sima, zapraszać znajomych i wykonywać zadania – wszystko bardzo podobnie do legendarnej serii Sims. W Sims Social, możemy zagrać za darmo poprzez Facebook’a.

 

W grze tworzymy i kierujemy przygodami własnego sima robiąc wiele rzeczy spośród tych znanych z klasycznych Simsów, a wiec – wykonujemy pracę w ogrodzie, przygotowujemy jedzenie, robimy różnego rodzaju zakupy, zbieramy pieniążki i dbamy by nasz Sims był jak najszczęśliwszy. Wraz z rozwojem gry, nasz Sims się coraz bardziej rozwija, a my mamy coraz więcej znajomych – możemy zapraszać graczy z całego świata i pomagać innym (inni też mogą pomagać nam!). Gra ma przyjemną grafikę, przypominająca pierwsze części serii i oferuje wręcz znakomitą zabawę przy niedużym nakładzie czasu.

Sims Social ma teraz ponad 12 milionów graczy na całym świecie; bardzo łatwo dołączyć do gry, wystarczy odpalić grę przez Facebook’a i już możemy wkroczyć w znakomity wirtualny świat Sims’ów. Warto spróbować, ponieważ jest to gra pomyślana tak dla fanów serii jak i dla tych, dla których Sims’y to nowy gatunek.

 

Farmerama
Kto nie lubi grać w gry farmerskie? Farmerama to zabawa w rolnika, umożliwiającą nam wcielenie się w zarządcę własnej super farmy. W grze czeka na nas uprawa roślin, hodowla zwierząt i sprzedawanie wszystkiego na targu. Za zarobione pieniądze inwestujemy w nowe rośliny i zwierzęta by biznes się kręcił.

 

Nie łatwe życie rolnika, ale na szczęście w Farmeramie, możemy komfortowo się pobawić w zabawę w farmę, używając przy tym myszki. Naszym podstawowym zajęciem jest hodowla roślin oraz zwierząt, które stopniowo, mamy możliwość odblokowania i kupowania za zarobione pieniądze. By biznes się rozwijał potrzebujemy trochę wysiłku, po kwadrans dziennie i wkrótce nasza farma rozwinie się wspaniale. Oprawa gry jest kolorowa, zwierzaki wyglądają dość zabawnie, a sterowanie nie nastręcza jakichkolwiek większych kłopotów – wszystko jest wygodnie zaprojektowane.

Farmerama wciąga a samo zarządzenia farmą jest i przyjemne i satysfakcjonujące; roślin i zwierząt jest bardzo dużo i od nas zależy, na co wydamy zarobione pieniążki. Jeśli chodzi o gry dla dziewczyn do pobrania, to Farmerama nie wymaga od nas ściągania klienta gry, możemy zagrać w nią od razu w oknie naszej przeglądarki.

 

Cafe World
Kto nie marzył o własnej restauracyjce? W Cafe World, bawimy się we własny biznes gastronomiczny i to nie byle, jaki; rozwijamy nasz biznes od małej restauracyjki z kilkoma stolikami, po wielką ekskluzywną restaurację.

 

Nasi klienci przychodzą do naszej restauracji by wyjść z niej z uśmiechem, dlatego muszą być obsłużeni i szybko i dobrze – jedzenie musi być smaczne, w końcu o to chodzi. W kuchni musimy przygotowywać posiłki, a potem dbać o to by każdy dostał to, co sobie zamówił. Wraz z upływem czasu, możemy serwować coraz smaczniejsze i bardziej wykwintne jedzenie i zarabiać coraz więcej! Naszą restaurację możemy dekorować jak nam się podoba w nowe meble, urządzenia gastronomiczne czy remontując je od podstaw by wyglądały zupełnie inaczej. Gra ma kolorową i przyjazną grafikę i co najważniejsze mamy możliwość zapraszania znajomych i interakcji z ludźmi z całego świata – można sobie nawzajem pomagać wysyłając rożne prezenty.

Jeśli interesują Cię najlepsze gry do pobrania dla dziewczyn, lub niewymagające klienta, powinnaś spróbować Cafe World – gra jest przyjemna, prosta a rozgrywka na tyle wciągająca, że zadowoli każdego. W końcu ponad 10 milionów graczy na całym świecie, nie może się mylić.

 

FrontierVille
FrontierVille, czyli gospodarstwo na dzikim zachodzie! Tak, tym razem wcielamy się w pierwszych osadników, którzy dzielnie zasiedlają dziki zachód. Hodujemy roślinki, zwierzaki a wszystko w westernowej oprawie i stylistyce.

 

Podczas gry, ujarzmiamy dzikie stepy i pustkowia, by po wyplewieniu wszystkich chwastów, móc stworzyć farmę naszych marzeń. Nie mamy nowoczesnych urządzeń, jesteśmy zdani tylko na siebie – co ciekawe kontrolujemy małżeństwo, które wspólnie pracuje przy tym ambitnym zadaniu. Budynki gospodarcze i wszystko, co spotkamy jest jak z westernu – także ubrania, fryzury. Wykonując jakieś mini zadanie, zużywamy energie, jak w większości gier na facebooku; zbieramy przy tym pieniążki i gwiazdki, które są ważne by odblokowywać kolejne przedmioty w sklepie.

FrontierVille to bardzo przyjemna gra i dla tych osób, które lubią gry farmerskie i tych, którzy szukają nieco więcej nowości i odmiany. Westernowy styl, przyjemna grafika, proste sterowanie i wciągająca, ale niewymagająca jednocześnie od nas zbyt wiele FrontierVille.

Gry do pobrania dla dziewczyn
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)