Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

iPanzer 44

iPanzer 44

Post by relatedRelated post

Czołem lub czołgiem jak kto woli!
We wczesnych dniach Drugiej Wojny światowej Niemieckie oddziały podbiły Polskie w ciągu 6 tygodni, a Francje w ciągu trzech. Wszystko to dzięki świetnie zorganizowanym siłą pancernym. Ich pancerne zagony przechodziły przez wrogie armie jak przez masło. Przeciwnicy Niemców szybko wyciągnęli wnioski i stworzyli własne siły pancerne. W czasie Drugiej Wojny większość czołgów stanowiły średnie wozy, mające najlepsze proporcje siły ognia i zwrotności. Z takimi też stalowymi zabawkami spotkacie się w „iPanzer 44”. Będziecie mogli objąć dowodzenie Amerykańskim czołgiem M4A3 Sherman, Niemieckim PzKw V Panther lub Radzieckim T-34-85 (do pierwszej bitwy radzę wybrać niemieckiego PzKw V Panther ze względu na najmocniejszy pancerz i najlepsze działo).
Trzy różne czołgi z jakimi zetkniecie się w symulacji, stanowiły w swoim czasie – 1944 rok – standardowe wyposażenie pancerne w odpowiednich armiach. Były to najliczniejsze i najważniejsze czołgi wystawiane w tym czasie w polu i brały udział we wszystkich istotnych bitwach i kampaniach 44 roku.
Co do samej gry, to oprócz sterowania wybranym modelem czołgu, będziecie mogli również dowodzić plutonem składającym się z trzech do pięciu czołgów. W ramach dowodzenia możecie przenosić się z czołgu do czołgu, przejmując kontrolę nad tym który w danej chwili jest najistotniejszy z punktu widzenia wykonywanego zadania.
Gdy uda wam się osiągnąć w grze najwyższy poziom doświadczenia, będziecie mieli zaszczyt dowodzić całą kompanijną grupą bojową, w której znajdą się inne czołgi, niszczyciele czołgów, działa szturmowe, samochody opancerzone, piechota, działa przeciwpancerne a czasem nawet – dodatkowo – wsparcie artyleryjskie (przeżyłem to mówię wam, ale walka!).
Słuchajcie nie zdziwcie się jeżeli Sherman wyda się wam najgorszy, a najlepsza Panthera, podczas walk i zabawy w grę „iPanzer 44” wyrobicie sobie swoje własne zdanie i opinie na temat pojazdów które poprowadzicie.
Czas na słów parę o tym co wpłynęło na końcową ocenę: nieżle zrobiona symulacja trzech najbardziej znanych czołgów z czasu II Wojny, około 80 terenów walki i urozmaicone scenariusze gwarantujące kilkanaście godzin dobrej rozrywki, nienajgorsza grafika i oprawa dżwiękowa.

Wydawcą gry na terenie Polski jest firma MarkSoft.

Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor Pentium 133MHz, 16MB Ram, WIN95, CD-Rom x4, DirectX 5.
Zalecane: Procesor Pentium 200MHz, 32MB Ram, 3DFx, CD-Rom x8.

Moje motto do tej gry dla was brzmi:
„Powtórzcie historię lub stwórzcie ją od nowa!”

About