Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Łowca Pyszności

Opis (Recenzja) gry Łowca Pyszności

Post by relatedRelated post

Łowca Pyszności musi mieć oczy, dookoła głowy… Wybaczcie, ale sam mi się nasunął taki tekst widząc tytuł nowej gry na Naszej Klasie. Jest to w sumie aplikacja sponsorowana przez twórcę lodów, firmę Algida, ale nie o konkursie będzie tutaj mowa, ale o grze w kulki, którą dodali na nasz polski portal społecznościowy.

Celem gry jest zbicie pewnej ilości kulek z poruszającej się w dół planszy. W sumie nie są to kulki, a gałki lodów o różnych smakach, ale sens pozostaje identycznie jak w klasycznych kulkach match 3. Zasad chyba do końca nie muszę tłumaczyć bo każdy wyjadacz w tego rodzaju grach chyba czuje się najlepiej, ale dla porównania mogą przytoczyć Bubble Witch Saga, gdzie cała mechanika rozgrywki jest niemalże identyczna.

W grze na NK Łowca Pyszności im większą grupę zbijemy tym więcej punków otrzymamy, więc warto niejednokrotnie troszkę pokombinować, aby pobić rekordy stworzone przez Naszych znajomych co możemy podejrzeć na oddzielnych rankingach dla każdego poziomu.
Łowca Pyszności na Naszej Klasie – Klasyczna gra w kulki

Bądź prawdziwym lodożercą i zagraj na Naszej Klasie o cenne nagrody. Zbijaj kulki, zdobywaj punkty i narób sobie smaku na lody Algidy.

Wejdźcie do gry, możecie wziąć udział również w konkursie, a z tego co zdążyłem się zorientować to wydawca przygotował dla nas dziesięć słodkich poziomów, a do każdego możne wrócić w każdej chwili, gdybyśmy mieli ochotę pobijać dalsze rekordy.

About