Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Brave Little Beasties

Opis (Recenzja) gry Brave Little Beasties

Post by relatedRelated post

Brave Little Beasties to przeglądarkowa gra od niemieckiego studia Upjers, które głównie zajmuje się podobnymi grami via www jak choćby My Free Farm czy też My Free Zoo. W grze gracze podróżują po świecie fantasy w poszukiwaniu różnego rodzaju słodkich zwierzaków, tytułowych Beasties. Musimy je łapać i hodować, a także zajmiemy się ich treningiem, aby z małego, słodkiego peta stały się prawdziwymi bestiami w walce. Gdy to uda nam się osiągnąć to wysyłamy je do walki przeciwko innymi zwierzakami hodowanymi przez resztę graczy.

Brave Little Beasties to kolorowa gra o zwierzakach, które można hodować na wzór popularnych pokemonów.

W grze Brave Little Beasties każdy zwierz posiada różne, unikalne umiejętności, a ich rozwój i przemiana ma swoje odbicie w tym czym go karmimy, a także w jaki sposób o niego dbamy. Oczywiście nie brakuje tutaj opcji, które pozwolą nam krzyżować różne typy bestyjek.

Gra wizualnie wygląda jak znana nam produkcja Battlemons, którą obecnie wydaje dla Nas TravianGames, ale z tą różnicą, że Brave Little Beasties prezentuje nam odmienny, trójwymiarowy świat wykonany w technologii flash. Kolorowa reprezentacja każdego zwierzaka nasuwa tylko jedną myśl – to gra casualowa, ale z dodatkiem głębszej strategii, której nie unikniemy podczas planowania kolejnej walki PvP z innym graczem.

Opis (Recenzja) gry Brave Little Beasties
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About