Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Magic & Mayhem

Magic & Mayhem

Post by relatedRelated post

      Hokus, pokus, czary, mary przybywajcie tu maszkary! Znacie to jeśli tak to dobrze jeśli nie to czas się zapoznać, bo oto właśnie firma Virgin Interactive zafundowała nam produkt pod dumnie brzmiącą nazwą „Magic & Mayhem” co znaczy w tłumaczeniu „Gniew Magów”.
W grze będą walczyć ze sobą magowie dysponujący mocami Dobra, Chaosu i Neutralności. „Magic & Mayhem” grą strategiczną z domieszką gatunku RTS. W grze nie spotkacie żadnej ukierunkowanej fabuły, może to minus, a może i nie, tu w końcu chodzi o walkę. To po co do rzezi fabuła? Walka która jest tu motywem przewodnim, rozgrywać się będzie w 35 prowincjach królestwa, różniących się między sobą w zasadzie grafiką i wzrostem poziomu trudności.
Bohaterem w którego się wcielacie w grze, jest młody mag który początkowo ma trzy czary do dyspozycji. Do naszej dyspozycji pozostaje również pewien zakres energii magicznej popularnie zwanej „Mana”. Wskutek używania czarów będzie ona ubywać, ale można ja uaktywniać na specjalnych ołtarzach. Podczas naszych misji napotkamy oprócz wrogo nastawionych postaci, również postacie o nastawieniu neutralnym. W zależności od naszego zachowania, będą nam pomagać, przeszkadzać lub nas ignorować.
Powracając do magii która jest przewodnią bronią w grze „Magic & Mayhem” to dysponować możemy mocą trzech żywiołów. Za uzyskiwane punkty podczas walki będziecie mogli dokupić dodatkowe czary do danego żywiołu, to jednak nie wystarcza, gdyż należy jeszcze odnależć artefakt odpowiedzialny za dany żywioł. Im więcej czarów i artefaktów tym więcej punktów doświadczenia. Żeby nie było prosto i miło to z przeciwnikiem dzieje się to samo. Trzeba dodać że gra nie jest również liniowa tzn., że zdobywając kolejne prowincje możemy atakować dowolnie wybrany obszar przyległy do nich. Co do grafiki to w trybie True Color wygląda bardzo zadawalająco, do tego należy dodać bardzo klimatyczną i nastrojową oprawę dżwiękowo muzyczną.
Podsumowując gra ma w sobie coś co potrafi posadzić na wiele godzin przed monitor. Dodam jeszcze że jeśli macie możliwość giercowania w Internecie to ta gra jest dla was stworzona, nie ujmując wersji dla jednego.

Wydawcą gry na terenie Polski jest firma IPS Computer Group.

Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor Pentium 133MHz, 16MB Ram, Karta grafiki 1MB, WIN 95/98.

Magic & Mayhem
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About