Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry PrisonWars

Opis (Recenzja) gry PrisonWars

Post by relatedRelated post

Miejmy nadzieje, że nikt z Nas nigdy nie trafi do więzienia, ale jeśli chcecie poznać jakie realia panują w wirtualnym więziennictwie to czas sprawdzić grę PrisonWars na Naszej Klasie. Ale nie, to nie jest jakaś wielka nowość na rynku gier online, owa produkcja przedstawiające życie więźniów we Wronkach ma już kilka lat, ale dopiero teraz trafiła na tapetę gier społecznościowych.

W grze PrisonWars trafiamy nigdzie indziej jak do więzienia i to na pewno nie za niewinność więc czeka nas kilkumiesięczna odsiadka. Aby przetrwać ten okres i wyjść na wolność cało musimy dostosować się do zasad panujących wokół i nie koniecznie mowa tutaj o tych narzuconych nas przez władzę wiezienia. Tytuł na pewno przypadnie do gustów tych graczy, którzy niegdyś godzinami przesiadywali przed GTA. Tutaj jednak nie znajdziemy wyrafinowanej grafiki, wszystko stworzono w 2D, a cały gameplay praktycznie rozgrywany jest w sposób tekstowy z nielicznymi animacjami. Oczywiście dodatkowe elementy RPG nie powinny tutaj nikogo dziwić.

Po starcie gry szybko przekonamy się o hierarchii panującej w PrisonWars. Jako nowy, otrzymujemy tytuł alimenciak, jednym słowem początkujący i w miarę naszych postępów będziemy przesuwać się do góry wspomnianej hierarchii. Czeka nas wiele zadań, zarówno tych łatwych jak i tych, które w razie niepowodzenia mogą nas odesłać do szpitala. Poznamy dokładnie siłownię, gdzie przetrenujemy swoje statystyki jak i stołówkę czy izolatkę. Jest tutaj także szpital, sala do treningów czy inne, mniej ważne pomieszczenia.

prisonwars 1

Aby godnie przeżyć ten okres musimy zacząć zarabiać i zdobywać szacunek u współwięźniów. Od czas do czasu zajmiemy się drobnym handlem, a także przeróżnymi rodzajami przestępstw. Polecam grę i mam nadzieje, że nie będziecie żałować tego wyboru.

Opis (Recenzja) gry PrisonWars
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About