Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Gry wyścigowe do pobrania za darmo i to najlepsze z nich. W naszym zestawieniu znajdziesz najgorętsze hity wyścigowe, jakie są w tej chwili dostępne na Twój komputer. Nic tylko grać. Legalnie i za darmo!

 

Need for Speed World
Need for Speed World to realistyczne i dynamiczne wyścigi, dostępne za darmo. Możemy zmierzyć się z innymi graczami w porywających wyścigach, podczas których złamiemy nie jeden przepis ruchu drogowego. Gra ma wyjątkowo dobrą grafikę i stosunkowo proste sterowanie. W tej chwili jest to jedna z najlepszych gier wyścigowych do pobrania.

 

Kto nie kojarzy Need for Speed? Jednej z najpopularniejszych serii gier w historii? Tym razem EA oferuje nam możliwość w darmową grę online, która wymaga od nas ściągnięcia ok 4GB, zarejestrowania się i już możemy się ścigać z innymi graczami z całego świata. W miarę gry, otrzymujemy punkty, które pozwalają nam odblokowywać coraz to nowe mapy, samochody wyścigowe oraz inne bajery. Nasz samochodów możemy modyfikować na różne sposoby, przemalowywać tak by wyglądał na jeden w swoim rodzaju. Grę wyróżnia przede wszystkim wysokiej jakości grafika; wygląda znakomicie. Sterowanie natomiast jest bardzo proste i intuicyjne, co zasługuje na podkreślenie.

Need for Speed World to znakomita, darmowa wyścigowa gra do pobrania, z pewnością jedna z lepszych, w jakie grałem. Grafika i system awansowania, daje nam poczucie, że nie mamy poczucie, że stoimy w miejscu; a z kolei płatne opcje tej gry, nie ingerują zbyt mocno w jej balans. Gry wyścigowe do pobrania, takie jak Need for Speed World, podnoszą zdecydowanie poprzeczkę, dla całego gatunku gier wyścigowych.

 

FreeJack
Oryginalna wyścigowa gra do pobrania? FreeJack. Trudno nazwać ją wyścigową w klasycznym rozumieniu; biegamy, skaczemy, robimy akrobacje a wszystko w klimatach w stylu parkour! Pomysł na grę znakomity, pytanie czy wypalił?! Zdecydowanie tak!

 

Le parkour to forma aktywności fizycznej rodem z Francji, której ideą jest pokonywanie przeszkód stojących nam na drodze, w najszybszy i najprostszy sposób. Skakanie, bieganie, ślizganie się po rampach, a wszystko w dynamicznym i ekscytującym wyścigu. Gra jest nastawiona przede wszystkim na dynamizm i jest wyjątkowo przy tym spektakularna. Możemy ścigać się indywidualnie lub drużynowo – wyścigi mają wtedy nieco inną specyfikę, chociaż idea wyścigu jest ciągle taka sama. Koncepcja gry jest bardzo oryginalna, podobnie jak wysokiej jakości grafika; znakomicie wpisuje się w klimat gry.

Jeśli znudziły Ci się ciągle te same gry wyścigowe, w których odblokowujesz, kupujesz i modyfikujesz kolejne auta – spróbuj FreeJack. Tutaj wyścigi to bieganie i akrobacje, w oryginalnej grafice 3D stylizowanej na komiksową mangę. Najlepsze gry wyścigowe do pobrania, takie jak FreeJack, zasługują na uwagę.

 

Project Powder
Deska i dziki zjazd w dół? Project Powder oferuje czystą adrenalinę i snowboard, a wszystko w kolorowej, (chociaż głównie zimowej) oprawie graficznej. Możemy się ścigać w ekscytujących wyścigach, w których może uczestniczyć max 8 graczy, w 3 trybach rozgrywki. Gra ma dobra grafikę, ciekawe mapy i przyjemną dla ucha muzykę.

 

Kolejna gra, która jest miłą odmianą od typowych wyścigów; Projekt Powder to snowboard w ciekawym wydaniu. Zjeżdżając, możemy robić sztuczki i akrobacje, a wszystko przy niewyobrażalnej prędkości. Project Powder jest bardzo szybką i dynamiczną grą, dlatego początkowo możemy mieć drobne trudności w przystosowaniem się do jej tempa. Gra ma przyjemną dla oka grafikę, proste sterowanie i bardzo przyjemną muzykę, która nam towarzyszy podczas ekstremalnych zjazdów. Na uwagę zasługuje fakt, że twórcom udało się sprawić porywające wrażenie prędkości – zjeżdża się po prostu niesamowicie.

Project Powder zadowoli każdego fana gier sportowych i wyścigowych, szczególnie, że jest miła odmianą od samochodowych gier wyścigowych. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że klient gry, nie jest zbyt duży, dlatego dość szybko możemy pobrać grę i bawić się deską na stoku.

 

TrackMania Nations Forever
TrackMania Nations Forever to popularna darmowa gra wyścigowa, w której tworzymy własne trasy i wyścigi, rywalizując z innymi graczami w szybkich i dynamicznych wyścigach. Ciekawa grafika, możliwość rywalizacji ponad 200 graczy jednocześnie i olbrzymia ilość tras – warto spróbować.

Gra ma potężny zaletę – możemy tworzyć własne trasy! W związku z tym dostępnych są tysiące różnych tras, w którym może brać udział do – uwaga! – 255 graczy jednocześnie! Poza tym gra oferuje także ciekawe wyzwania dla jednego gracza oraz 5 różnych modów; od wyścigów na czas po drużynowe wyścigi. Co ciekawe nie możemy zderzać się z innymi graczami – wyścigi są aż do tego stopnia podporządkowane wynikowi na mecie. Gra nie należy do szczególnie zaawansowanych graficznie, ale jest autentycznie znakomita i grywalna.

TrackMania Nations Forever to znakomite wyścigi, mające do zaoferowania olbrzymią ilość tras czy misji – w grze jest, co robić; wyścigi na czas, przeciwko innym graczom – liczy się przede wszystkim wyścig. Nie modyfikowanie aut czy zbieranie punktów doświadczenia, – których nie ma – tylko wyścig i łamanie kolejnych rekordów. Interesują Cię wyścigowe gry do pobrania? Sprawdź tą grę!

 

HEAT Online
Heat Online to porywające, realistyczne wyścigi w 3D. Gra posiada oszałamiającą grafikę, realistyczny i jest zdecydowanie jedną z najlepszych wyścigowych gier do pobrania. W grze nie ma dostępnych żadnych broni i dodatków na trasie, dlatego jest zrobiona przede wszystkim dla fanów realistycznych wyścigów samochodowych.

 

Brzmi dość nietypowo, ale Heat Online nie posiada żadnych bonusów czy dodatków do zdobycia podczas wyścigów – chodzi o to by gra zbliżyła się nieco bardziej do realistycznych symulacji. Gra ma wiele map, na których, możemy zmierzyć się z innymi graczami; mapy są zróżnicowane pod względem trudności i wiele się na nich może stać; są duże szansę na wygraną w wyścigu, nawet jeśli jesteśmy gdzieś na szarym końcu wyścigu. I odwrotnie. Heat Online jest rzeczywiście bardzo realistyczna, a szczególnie wchodzenie w zakręty, których opanowanie jest chyba najtrudniejszą częścią gry – szczególnie tych ostrych. Podobnie jak w innych grach wyścigowych do pobrania, za każdy wyścig otrzymujemy określoną ilość punktów doświadczenia i pieniędzy, za które możemy nabyć i wyposażyć nasz samochód w nowe części.

Heat Online to świetna gra, dająca nam możliwość wyścigów w wysokiej jakości oprawie graficznej i co najważniejsze są to wyścigi trudne i realistyczne; jest zdecydowanie dobrą ofertą dla wszystkich tych, którzy szukają przede wszystkim wyzwań, bo poziom trudności w Heat Online należy do wyśrubowanych…

 

Tales Runner
Tales Runner oryginalna gra wyścigowa, w której startujemy w różnorakich biegach; m.in na czas lub kto pierwszy ten lepszy. Biegamy po zróżnicowanych trasach, ścieramy się z innymi graczami, a nawet kupujemy nowe ubrania i akcesoria, wpływające na naszego biegacza.

To, co wyróżnia te wyścigi to przede wszystkie trasy, które są ciągiem wyzwań, trudności i niebezpieczeństw, z którymi musimy sobie poradzić by wygrać wyścig. Oczywiście inni gracze nam tego nie pomagają, a wręcz przeciwnie – próbują nam przeszkodzić na tyle na ile mogą. Tales Runner, posiada 3 różne tryby gry; jeden, gdzie nabieramy doświadczenia, wyścigi na czas oraz wyścigi online. Ten ostatni jest znakomity i innowacyjny, opiera się przy tym na rywalizacji =, ale także współpracy między graczami. Gra utrzymana jest w konwencji anime/manga, dlatego uczestnicy wyścigów mają duże oczy i oryginalne fryzury – wszystko jest kolorowe i bardzo przyjemne dla oka.

Tales Runner, czyli zabawa w bieganie; ta popularna wyścigowa gra do pobrania jest z pewnością dobrą propozycją dla tych, którzy szukają czegoś innego niż stuningowane samochody. Rozgrywka jest bardzo przyjemne i oryginalna, przywołująca na myśl gry platformowe, biorąc pod uwagę różne występujące w grze elementy.

 

RayCity
RayCity to gra wyścigowa, oferująca wielki świat wyścigów, z wielką ilością obszarów, misji i tysiącami graczy. Oprócz tego, najciekawszym jej elementem są wyścigi, aż do 20 graczy jednocześnie oraz tworzenie własnych klubów wyścigowych (coś jak gildia).

 

Wkraczając do gry, stykamy się z wielkim światem, w którym i wykonujemy różnorakie zadania i wyscigujemy się z różnymi graczami – wyścigi w 20 osób, są rzeczywiście wciągającą częścią Ray City. Świat odblokowujemy kawałek po kawałku, w miarę jak gramy – jego wielkość robi imponujące wrażenie tak jak i jego detale. Gra ma grafikę na wysokim poziomie; tak auta jak i detale związane z wirtualnym światem, stoją na wysokim poziomie. Gra ma znakomitą ścieżkę dźwiękową i jeśli chodzi o ogólną jakość, robi znakomite wrażenie.

Gra została wyprodukowana podobnie jak Need for Speed World, przez Electronic Arts i charakteryzuje się doskonałą, realistyczną grafiką, wielkim światem i wieloma detali, które składają się na świetną grę wyścigową. Gry wyścigowe do pobrania takie jak RayCity, zasługują przynajmniej na mały teścik ich możliwości.

 

Drift City
Drift City to bardzo oryginalnie wyglądają gra wyścigowa, ze sporym światem, który odkrywamy podczas gry. Wyścigi przeciwko innym graczom na wielu trasach, misje, pieniądze i punkty doświadczenia; odblokowujemy nowe samochody, kupujemy do nich części i żyjemy w świecie nieustannych wyścigów.

 

W wyścigach może brać udział aż 16 graczy jednocześnie, przy czym gracze są podzieleni wg pojemności silnika na poszczególne lobby. Gra nie jest symulacją i zadowoli przede wszystkim graczy szukających zabawy; podczas wyścigów znajdujemy różne power-upy, które wpływają na przebieg wyścigu. W związku z tym trochę zależy także od szczęścia podczas zabawy. Podobnie jak w innych grach, otrzymujemy za udział w wyścigu walutę i punkty doświadczenia, niezbędne dla rozwoju. Grafika jest kolorowa i bardzo zachęcają, podobnie jak pojawiające się w niej różne efekty graficzne (jak płonący asfalt, jaki zostawiamy za sobą). Gra ma bardzo dużo także dla pojedynczego gracza z misjami, budzącymi skojarzenia z Grand Theft Auto; misje są opcjonalne, więc są bardzo dobrą alternatywa w stosunku do wieloosobowych wyścigów.

Jeśli interesują Cię gry wyścigowe do pobrania za darmo, Drift City to znakomita alternatywa w stosunku do innych gier wyścigowych. Potrafi zapewnić nie jedną godzinę przedniej zabawy. W grze nie ma broni, ani ostrej walki między graczami, ale warto spróbować w nią zagrać – w końcu to darmowa wyścigowa gra do pobrania, więc nic na tym nie stracimy…