Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Cook Hero

Opis (Recenzja) gry Cook Hero

Post by relatedRelated post

Cook Hero jest zabawną grą match 3 puzzle o tematyce kulinarnej jaką możemy odnaleźć na portalu społecznościowym facebook. Zaprezentowana tutaj mechanika jest bardzo podobna do tego co widzieliśmy w grze Bejeweled, albo Tetris. Wejdź do swojej kuchni, dobierz odpowiednie składniki i poznawaj najnowsze przepisy wprost z różnych regionów świata.

Dopasuj trzy elementy i zdobywaj punkty, wygrywaj i baw się jak nigdy dotąd.

Jak już wspomniałam mechanika gier match 3 jest głównym elementem całej rozgrywki, musimy dopasowywać trzy lub więcej elementów o tym samym kolorze, nie są to diamenty, ale koła, w których zawarto ikonki odpowiadające znanym nam warzywom, owocom, albo nawet przyprawą. Jeśli uda nam się ułożyć elementy tak, aby tworzyły sobą literę T, albo L, czyli pięć, albo sześc elementów blisko siebie to możemy zdobyć specjalne bonusy, które powiększą nam pulę punktową. Wygląd i tematyka boostów również odnoszą się do tematyki kuchennej jak nóż, płomienie, toster czy mikser. Takie płytki dopasowane w kolejnych ruchach wyzwalają specjalne efekty na całej planszy, to co dokładnie robią zależy od ich rodzaju. Możemy również dopasowywać dwa specjalne elementy wtedy wyzwolony efekt jest jeszcze silniejszy.

Poznaj najlepsze przepisy z różnych stron świata.

Ale gra Cook Hero oprócz bonusów posiada spore limity, mamy tylko pięć żyć i jeśli w danej rundzie nie wykonamy danego celu to życie znika z naszego konta. Wprawdzie odnawiają nam się po pewnym czasie, ale niekiedy trzeba naprawdę długo poczekać na kolejną możliwość zagrania. Możemy przyśpieszyć cały proces przy użyciu kredytów na Facebooku, albo poprosić znajomych o prezenty, ale to nie zawsze przynosi pożądane efekty.

Opis (Recenzja) gry Cook Hero
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About