Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Bubble Rush

Opis (Recenzja) gry Bubble Rush

Post by relatedRelated post

Gra przeglądarkowa Bubble Rush to kolejna gra match 3 w naszym wpisie, ale tym razem bardziej wyjątkowa. Nie zbijamy tutaj cukierków czy też dziwacznych diamentów, ale już zwykłe kulki. Mamy tu je w różnych kolorach, ale nie są to jakieś jaskrawe barwy jak bywało to w podobnych produkcjach. Wszystko jest czytelne i wyraźne, więc spędzone chwile w grze na pewno nie będą należało to straconych. Aplikacja znajduje się na facebooku, więc aby w nią zagrać będziemy potrzebować jedynie konta na tym portalu społecznościowym.

Rozgrywka w Bubble Rush jest bardzo prosta,otrzymujemy plansze z kulkami i klikając na grupy, gdzie obok siebie leży minimalnie trzy tego samego koloru zmuszamy je do zniknięcia. Każdy kolor ma inną punktację, którą możemy zobaczyć z prawej strony ekranu. Jednak nie starajcie się skupiać wyłącznie na tym. Spójrzcie na górę ekranu, mamy ograniczony czas i w tym momencie nie chodzi, aby zdobyć jak największą ilość punktów, ale naszym głównym celem jest sprowadzenie monet na sam dół ekranu. Jeśli nam to się uda to przesuwają się na prawą stronę w odpowiednie sloty. W ciągu wyznaczonego czasu musimy wypełnić wszystkie z nich, w przeciwnym razie nasza misja kończy się niepowodzeniem, a my musimy powtarzać wszystko na nowo.

Do pomocy w pozbywaniu się niewygodnych kulek w grze na przeglądarkę Bubble Rush przychodzą nam losowe powerupy, które po kliknięciu wywołują konkretną akcję, może to być zlikwidowanie całej pionowej linii, albo poziomej, a czasem trafi się eliminacja wszystkich otaczających dany bonus kulek.

Gra jest prosta, miła dla oka i nie wymaga od nasz za dużego myślenia, tu liczy się głównie czas i tempo reakcji.

About