Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Najlepsze gry za darmo do pobrania gatunku mmorpg – aktualnie jest to najpopularniejszy gatunek gier na świecie. Miliony graczy, wielkie zróżnicowane, niesamowite światy oraz fantastyczna przygoda – wszystko to czeka na nas w tych znakomitych produkcjach. Prezentujemy najlepsze gry za darmo do pobrania gatunku mmorpg.

 

Aion Online
W Aion Online, wkraczamy w rozdarty uniwersum Atreia, stając po stronie jednej z dwóch, walczących ze sobą na śmierć i życie ras. Obdarzeni skrzydłami przemierzamy świat, wykonując zadania, walcząc z potworami i rywalizując z innymi graczami.

 

Kreator postaci pozwala nam na bardzo dużo i przy odrobinie chęci, możemy dokładnie odwzorować prawie każdą istniejącą twarz; czy to własną czy jakiegoś celebryty. Wybór rasy ma małe znaczenie, różnice są kosmetyczne – skupiają się głównie na wyglądzie zewnętrznym. Cechą unikalną dla Aion Online są starcia w powietrzu i możliwość podróży po świecie, przy użyciu własnych skrzydeł! Możemy to zrobić w pewnych częściach świata, ale i tak jest to znakomity dodatek podczas zabawy. Aion Online posiada wciągający tryb PvP, gdzie wkraczając w rejon nazywany Głębią (the Abyss) pochłania nas intensywna wojna między obiema rasami; walka jest pełna adrenaliny, czemu sprzyja i dynamiczny system walki i ogólna koncepcja masowego PvP. Dodatkowo, podczas tych spektakularnych bitew PvP, pojawiają się czasami smoki, siejąc spustoszenie po obu stronach konfliktu. Trzeba także zwrócić uwagę na grafikę w Aion Online; to rewelacyjna i jedna z najlepszych, jakie są w tej chwili dostępne, jeśli chodzi o gry do pobrania za darmo w gatunku mmorpg.

Gra charakteryzuje się doskonałej jakości grafiką, intensywnym PvP oraz wielkim, oryginalnym światem; jeśli szukasz gry za darmo do pobrania i to jeszcze gatunku mmorpg – spróbuj Aion Online. Klient gry jest dość duży, ale warto poczekać i się niego zaopatrzy.

 

Age of Conan: Unchained
Age of Conan jest darmową grą mmorpg, charakteryzującą się przepiękną oprawą audio-wizualną i niezwykle dynamicznym jak na ten gatunek systemem walki. Gra została osadzona w świecie najsłynniejszego barbarzyńcy świata, Conana, stworzonego przez legendarnego pisarza fantasy, Roberta E. Howarda.

 

Tworzymy postać. Dostępny mamy szereg opcji zmieniających wygląd zewnętrzny jak i wiele klas, różniącymi się pod kątem zdolności i zadań na polu walki, jako siejący postrach Barbarzyńca czy mistyczny Herald Xotli, zmieniający swoje ciało w demona. Wkraczając do brutalnego świata Hyborii, musimy walczyć o swój los, jako zbiegły niewolnik, docierający do jednego z małych miast, na nieznanej wyspie – to wszystko jest wstępem do wielkiej, czekającej nas przygody. Age of Conan oferuje setki wrogów, wielkie ilości zadań, mniej lub bardziej potężne artefakty i potężnych, strzegących ich bossów; gra ma wiele zalet, z grafiką i systemem walki na czele. Oferuje także rozbudowane możliwości starć z innymi graczami. W porównaniu do innych gier, Age of Conan prezentuje wspaniały poziom audio-wizualny; kolory są bardzo wyraziste, gra świateł i cieni wprowadza dużo realizmu do grafiki, a doskonała oprawa muzyczna pozwalają na głębsze wejście w świat gry. Gra od tej strony jest niesamowita.

Age of Conan to jedna z najlepszych i najbardziej ekscytujących darmowych gier online, jakie można znaleźć. Oryginalnie została wydana, jako gra płatna i podobnie jak inne gry mmorpg jak Lord of the Rings Online czy Dungeons & Dragons, przeszła na model gry za darmo do pobrania. Gra ma gigantycznego, ponad 15 GB klienta, ale warto ją pobrać i grać.

 

Lord of the Rings Online
Lord of the Rings Online jest grą mmorpg dostępną za darmo, bazującą w ogromnej części na spuściźnie jednego z najsłynniejszych pisarzy na świecie, J.R.R. Tolkiena. Akcja gry ma miejsce w Śródziemiu, grze rzucani zostajemy w wir wydarzeń związanych z Wojną o Pierścień…

 

Przy wyborze rasy, nie ma podziału na frakcje. W LotRO możemy grać wyłącznie po stronie tych dobrych z małym wyjątkiem, jakim jest Monster Play, w którym dostajemy możliwość chwilowej zabawy, jako jeden ze sługusów Saurona. Wybierać możemy spośród ludzi, hobbitów, elfów czy krasnoludów. Klasy postaci są innymi nazwami takich archetypów jak wojownik-tank czy mag. Lord of the Rings Online kładzie bardzo duży nacisk na socjalizację i grę wspólnie z innymi graczami, dlatego zadań jest niewykonalnych samotnie, a po złożeniu kompletnej drużyny, dostajemy podczas walki dostęp do wielu potężnych zdolności. Kluczową rolę gra tu aspekt rpg, gdzie zamiast na rywalizacji z innymi graczami, skupiamy się głównie na przygodzie i na wspólnej zabawie. Wielkość świata onieśmiela, podobnie jak dostępne misje, instancje, przedmioty i całość wirtualnego Śródziemia. Całość dopełnia wysoka jakość; przyjemna grafika i znakomita ścieżka dźwiękowa, towarzysząca nam w przygodzie.

Jeśli chodzi o gry za darmo do pobrania, to Lord of the Rings Online jest z pewnością czołówką gier i nie tylko gatunku mmorpg. Świetna grafika, przyjemna ścieżka dźwiękowa, zróżnicowane, duża społeczność graczy, rzucające wyzwanie instancje oraz niesamowicie odwzorowany magiczny świat Śródziemia; gra ma wiele zalet i jest wciąż rozwijana. Firma Turbine od blisko 5 lat bezustannie polepsza tą i tak znakomitą grę.

 

Allods Online
Allods jest wysokiej jakości darmową grą mmorpg stworzoną przez doświadczonego producenta gPotato. Tytuł ten jest posiadaczem świetnie wyglądającej grafiki, wielkiego świata i bardzo dobrego systemu walki. Choć przypomina grę o nazwie World of Warcraft i ma również podobną mechanikę, wprowadza do gatunku sporo interesujących innowacji.

 

Możemy wesprzeć w walce jedną z dwóch frakcji – Empire lub League. Wybór frakcji determinuje późniejszy wybór rasy, jak i klasy, ponieważ niektóre profesje są dostępne wyłącznie dla niektórych z ras. Gra wciąga nas od razu w wir wydarzeń związanych z wojną obu frakcji – zostajemy rzuceni w gwałtowną bitwę i poznajemy stopniowo podłoża konfliktu między nimi. Graficznie przypomina World of Warcraft, choć tutaj grafika jest nieco lepsza; zarówno, jeśli chodzi o detale postaci jak i otaczający nas świat. Co charakterystyczne, Allods Online koncentruje się przede wszystkim na misjach, a nie farmowaniu przeciwników – za zadania dostajemy dużą ilość doświadczenia, o wiele większą niż podczas walki z przeciwnikami. Powoduje to, że jesteśmy bardziej skoncentrowani na fabule, a nie walce z przeciwnikami. Poza tym Allods wprowadza system zmęczenia, czyli dodatkowego doświadczenia zbieranego poprzez walkę z potworami i wykonywanie zadań – zamieniane jest ono na normalne doświadczenie dopiero po odpoczynku w karczmie. Co z PvP? Gra pozwala również na latanie własnym statkiem powietrznym i walkę z potworami kryjącymi się w świecie astralnym.

Allods Online to znakomita, choć wydawać by się mogło, niedoceniona gra za darmo do pobrania gatunku mmorpg. Znakomita grafika, (choć przypomina nieco World of Warcraft), wielki świat, interesujące PvP i wiele innych zalet; stawiają ją wysoko w rankingu najlepszych gier do pobrania gatunku mmorpg.

 

Florensia
Florensia jest grą mmorpg, utrzymanej w kolorowej, lekkiej oprawie graficznej w stylu japońskie anime. Poza standardową rozrywką polegającej na stworzeniu awatara i przemierzaniu świata walcząc z potworami, Florensia oferuje możliwość posiadania własnego statku i brania udziału w bitwach morskich.

 

Gra pod względem mechanika przypomina większość dostępnych na rynku gier mmorpg. Poruszamy się używając myszki i klawiszy AWSD, walcząc z potworami korzystamy z przycisków zdolności i rozwijamy swoją postać. Florensia jednak różni się od innych gier przede wszystkim przepiękną, pełnej kolorów grafiką i walką na morzu, które może być traktowane nawet, jako zupełnie inna gra. Innym, bardzo interesującym aspektem tej gry do pobrania za darmo jest opcja otwarcia własnego sklepu w celu sprzedawania zdobytych przez siebie przedmiotów jak w części wschodnich gier online. Florensia, urzeka przyjemną grafiką i detali, choć z drugiej strony jej stylu tj. manga/anime, nie koniecznie musi pasować każdemu z nas.

Florensia jest świetną grą; z dużą i aktywną społecznością, częstymi aktualizacjami oraz bogactwem zajęć, którymi można zabić czas. A bitwy morskie stanowią miłą odmianę od tego, co się generalnie spotykamy we popularnych grach mmorpg do pobrania czy bez.

 

Dungeons & Dragons Online
Dungeons & Dragons Online jest grą mmorpg opartą na bardzo popularnym systemie rpg, Dungeons & Dragons. Produkcja stawia, bardzo duży nacisk na wspólne wykonywanie zadań i przygodę, będąc przy tym ciągle aktualizowaną przez jej twórców, czyli firmę Turbine. Posiada również dużą i aktywną społeczność.

 

Produkcja, oferuje grę, jedną z kilku ras postaci – ludzi, krasnoludów czy elfów. Podobnie jest z klasami postaci, gdzie standardowymi jak wojownik czy łowca możemy grać od razu, podczas gdy mnich, może zostać odblokowany jedynie, gdy odblokujemy go za normalne pieniądze. Wyglądem jak i statystykami postaci możemy swobodnie manipulować, co sprawia, że na tworzeniu awatara można spędzić dużo czasu. System walki różni się znacznie od standardowych gier mmorpg, ponieważ każdy atak musimy wykonać używając myszki. Klimat gry sprzyja przygodom w kilka osób; najlepiej zebrać kilku znajomych i wyprawić się na przygodę pełną pułapek i niebezpieczeństw. Nie jest to jednak gra, w której poświęcamy nas czas na zabijanie dużej ilości wrogów – tutaj liczy się przede wszystkim przygoda, pod koniec, której otrzymujemy punkty doświadczenia. Zupełnie jak w klasycznych grach rpg z udziałem, Mistrza Gry, kart postaci i kostek. Silnik gry jest zbliżony do tego używanego przez Lord of the Rings Online, dlatego należy do plusów gry; możemy zmniejszać lub zwiększać wyświetlane detale, w zależności od komputera, jakim dysponujemy.

Dungeons & Dragons Online jest wysokiej jakości, solidnie wykonaną grą mmorpg przeznaczoną dla fanów klasycznych gier rpg i światów fantasy. Podobnie jak Lord of the Rings Online, gra również wykonana przez Turbine, jest rozwijana i modyfikowana tak, by stawała się coraz lepsza i większa.

 

Grand Fantasia
Grand Fantasia jest to znakomita darmowa gra mmorpg, osadzona w kolorowym świecie 3D inspirowanym wizualnie na japońskim stylu manga. Poza świetnie zaprojektowaną rozgrywką, posiada wiele unikalnych cech, czyniących tą grę za darmo do pobrania, zdecydowanie wartą naszego czasu.

 

Standardowo, najpierw tworzymy postać, możemy zmieniać jej wygląd korzystając spośród sporej ilości fryzur, twarzy i kolorów skóry. Klasę postaci, możemy wybrać, dopiero po osiągnięciu 5 poziomu doświadczenia. Przydatne są zarówno w walce jak i codziennych zajęciach jak tworzenie przedmiotów. Poza personalizacją wyglądu, przyszłego awatara, mamy też wpływ na kształt swojego Sprite’a, małego i bardzo użytecznego zwierzątka. Towarzyszy on nam w przygodach i rozwija się wraz z nami, co jest bardzo ciekawym i innowacyjnym dodatkiem. W ten sposób gra jest zdecydowanie ciekawsza, a samego zwierzaka możemy wyposażać w dodatkowe przedmioty. Grze sprzyja duża społeczność, dzięki czemu nie czujemy się samotni na serwerze. Produkcja poza klasyczną rozgrywką mmorpg, oferuje świetnie zaprojektowany i pozwalający na wiele kombinacji, system rozwoju postaci. Na wyższych poziomach możemy dołączyć do gildii i zwiedzać niebezpieczne, pełne potworów jaskinie.

Grand Fantasia to gra do pobrania, w gatunku mmorpg, warta spróbowania. Jej oryginalność, jakość i spory świat oraz przyjemny towarzysz w postaci Sprite’a to jedne z kilku charakterystycznych cech tej produkcji.

 

Elsword Online
Elsword Online powinna zadowolić, każdego maniaka gier online, szczególnie szukającego dynamicznej i wciągającej gry za darmo do pobrania, będącej połączeniem bijatyki oraz gry rpg. Wysokiej jakości grafika w klimatach anime, szybki gameplay oraz wciągające PvP to najsilniejsze strony tej produkcji.

 

Możemy wybierać spośród 3 postaci od tytułowego wojownika Elsworda, po uzdolnionego maga w postaci Aishy oraz Reny – znakomitej w walce na dystans. W grze poruszamy się w lewą lub prawą stronę ekranu, skacząc i tłukąc po drodze przeciwników; gra jest bardzo żywiołowa i dynamiczna. Nasz bohater wykonuje często fantastyczne, spektakularne ataki, niszcząc wszystkich przeciwników na raz! Wykonujemy w grze rożnego rodzaju misje, dzięki czemu otrzymujemy niezbędne punkty doświadczenia oraz pieniądze. Poza tym dostępne są także instancje; ale uwaga, najlepiej dogadać się i przechodzić je razem z innymi graczami, ponieważ poziom trudności, może być znaczący. Co do grafiki, postacie i detale są bardzo starannie wykonane, dlatego Elsword Online, powinna zadowolić nie jednego gracza.

Elsword Online to produkcja dla każdego, szczególnie dla tych, którzy lubią akcje i są znudzeni monotonią wykonywania zadań w większości gier mmorpg – gra stawia na dynamiczną rozgrywkę z efektami i bajerami rodem z filmów anime z Japonii. Gry za darmo do pobrania takie jak Elsword, powinny znaleźć się na komputerze każdego szanującego się gracza.

 

Runes of Magic
Runes of Magic jest popularną grą, osadzoną w magicznym świecie fantasy; na pierwszy rzut oka przypomina World of Warcraft, dlatego grę często nazywa się jej bezpośrednią alternatywą. Charakteryzuje się solidnością wykonania, świetną oprawą graficzną i dużym, zróżnicowanym światem.

 

Kreator postaci jest bardzo rozbudowany i pozwala na dużą personalizację wyglądu przyszłego awatara. Dostępnych jest łącznie 8 klas postaci, z czego część z nich jest przypisana do konkretnych ras. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech Runes of Magic jest możliwość łączenia profesji po zdobyciu 10 poziomu, co jest dość oryginalnym rozwiązaniem jak na gry za darmo do pobrania gatunku mmorpg. Świat gry jest wielki i zróżnicowany, bardzo mocno przypominający wspomnianego Wow’a; mam tu na myśli ogólny koncept graficzny przede wszystkim. Podobieństwo do tej czołowej, płatnej gry mmorpg od Blizzarda, wydaje się być nieprzypadkowe – jest to zarówno plusem, jak i minusem. Zależy od tego, z jakiej perspektywy patrzymy.

Runes of Magic był i jest, jedną z najpopularniejszych darmowych gier mmorpg, oferując duży świat, ciekawą rozgrywkę przy braku opłat subskrypcyjnych. Warto wspomnieć o milinach graczy zarejestrowanych w Runes of Magic, dzięki czemu gra się ciekawej – w końcu, jaka przyjemność z gry mmorpg, kiedy serwery są puste?

 

MapleStory
MapleStory jest to kolorowa, osadzona w fantastycznym uniwersum 2D, gra mmorpg z milionami graczy na całym świecie. Bardzo duża ilość profesji, nieskończenie wielki świat do odkrycia i uzależniająca rozgrywka są jednymi z głównych powodów, dlaczego należy do czołówki najpopularniejszych darmowych gier mmorpg na rynku.

 

Grę zaczynamy na wyspie nowicjuszy, wykonując zadania i ucząc mechaniki gry – stopniowo poznajmy wielki świat przygód i magii. MapleStory oferuje całe mnóstwo rożnych klas i ich ulepszania na wyższych poziomach doświadczenia (profesje). Po osiągnięciu 10 poziomu (lub 8, jeśli chcemy zagrać magiem) możemy wybrać pierwszą profesję. Gdy zdobędziemy poziom 30, możemy wybrać jedną z dwóch dróg specjalizacji. Tego rodzaju wybór czeka nas jeszcze na poziomie 70 i 120. Świat gry jest gigantyczny i wciąż się rozrasta za sprawą coraz to nowych aktualizacji – nowe misje, nowe obszary i przedmioty. Grafika mimo kilku lat, prezentuje się całkiem nieźle, chociaż jest to tylko gra 2D, mimo tego gra ma pozytywną atmosferę, bardzo zróżnicowane lokacje i świetny dodający klimatu chwytliwy soundtrack. Starajcie się tylko nie ginąć – tracimy 10% punktów doświadczenia w ten sposób…

MapleStory jest to wysokiej jakości, ciągle aktualizowana i powiększana gra mmorpg, dostępna do pobrania za darmo. Jako ciekawostkę możemy podać, że jako pierwsza osiągnęła wielką popularność w modelu darmowym, otwierając w ten sposób drogę innym produkcjom.