Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Hokus pokus Różowa Pantera

Hokus pokus Różowa Pantera

Post by relatedRelated post

Był wieczór. W domu Zęboli miało odbyć się przyjęcie. Córka jednego z gości zamierzała pobawić się z synem gospodarzy – młodocianym, początkującym magikiem. On przypadkowo rzuca na dziewczynkę zaklęcie i słodkie dziewczę zmienia się w obrzydliwego ogra. Dziwnym zbiegiem okoliczności do tegoż samego domu zapukał akwizytor – różowy akwizytor z księgą wiedzy w ręku. Młody magik znowu musiał coś zepsuć tylko tym razem rozrzucił kartki z księgi wiedzy po świecie. Różowy chcąc je odzyskać zobowiązuje się pomóc dzieciakom zanim o wypadku dowiedzą się ich rodzice…

Tak zaczyna się nasza przygoda – zapowiada się interesująco. Chcąc rozwiązać problem różowy przyjaciel podróżuje po całym świecie. W grze lokacje zmieniają się za sprawą podręcznej czarnej dziury ich rozbieżność jest bardzo duża nasz bohater odwiedza Indonezję, Kenię, Izrael, Syberię, a nawet górę Olimp, gdzie spotyka bogów.

    1. Zadania do wykonania (a jest ich tak naprawdę trzy) też nie są nudne:

 

  1. Zebranie składników do przemienienia ogra w nieśmiertelną, magiczną, księżniczkę, syrenkę ninja.
  2. Zebranie składników potrzebnych do odczarowania nieśmiertelnej, magicznej, księżniczki, syrenki ninja ze snu (coś jakby w Królewnie śnieżce i 7 krasnoludków)
  3. Odczarowanie tej samej dziewczynki, którą opętał zły demon

      Ale mała miała przeżyć w jeden wieczór. Więc jak widzicie na brak zajęć Różowy raczej nie będzie narzekał (a kto by narzekał).
Hokus Pokus Różowa Pantera jak pewnie już wiecie jest grą w polskiej wersji językowej. Dialogi są naprawdę zabawne. W grze jest mnóstwo żartów, ciekawych rozwiązań, lecz to nie znaczy, że nie wymaga ona logicznego myślenia. Dodatkowe informacje znajdują się w księdze wiedzy różowy zawsze ma przy sobie.
Grafika jest jak można się domyśleć- kreskówkowa. Okiełznanie przez gracza interfejsu nie będzie trudne. Kursor jest w kształcie dłoni, a gdy wskaże jakąś aktywny, przydatny przedmiot rozbłyśnie. Aby użyć przedmiotu należy kliknąć na panterę i ukazuje się zawartość naszej kieszeni, – w której zmieści się wszystko (mamut, tukan, wąż itd.).
DŹwięk i muzyka w grze są bardzo dobre. Pięć piosenek śpiewają: Majka Jeżowska, Natalia Kukulska, Emilian Kamiński i Tomasz Szwed. W roli różowej pantery – Cezary Pazura, co dodaje grze swoistego uroku.
Od dawna nie widziałam również zabawnej gry i choć jest ona przeznaczona raczej dla młodszych graczy, polecam ją każdemu, nawet, jeżeli nie jest się fanem przygodówek warto jest wydać trochę kasy (tylko 69zł) i przynieść do domu różowe pudełko.

Producentem jest Wanderlust Interactive,
a dystrybutorem na terenie polski CD – Projekt

Minimalne wymagania sprzętowe:
Pentium 60MHz, 32 MB RAM, Karta Graficzna no i jeszcze potrzebujecie 30 MB wolnego miejsca na dysku.
Jeszcze jedno najlepiej odpalić grę w rozdzielczości 640×480.

„BĄDŹ RÓŻOWY, BĄDŹ PANTERĄ…
I NIE DAJ SIĘ SZTYWNIAKOM”

About