Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

S4 League

S4 League

Post by relatedRelated post

S4 League jest bardzo szybką i dynamiczną darmową grą do pobrania, osadzoną w futurystycznym świecie i wykonaną w stylu japońskiego anime. Rozgrywka opiera się na bieganiu i strzelaniu do przeciwników w kilku dostępnych trybach gry. Gracze wraz z postępem osiąganym w grze zdobywają pieniądze, za które mogą ulepszać posiadany sprzęt.

 

Coś nowego
Obecnie trudno stworzyć oryginalną darmową strzelankę – duża ilość producentów, zwłaszcza w krajach wschodnich, kopiuje od siebie nawzajem rozwiązania, co tworzy problem znalezienia tytułu ciekawego i wciągającego. S4 League, w odróżnieniu od większości koreańskich strzelanek. ma miejsce w dalekiej przyszłości. Wybrany przez producentów przedział czasowy w efekcie tworzy świat pełen zaawansowanej technologii, zmechanizowanego otoczenia i laserowego uzbrojenia.

Zanim będziemy mogli wejść do gry, musimy przejść samouczek, który nauczy nas zasad dotyczących mechaniki i sterowania. Kontrola bardzo łatwa do opanowania dla przeciętnego gracza. Postacią kierujemy używając zestawu klawiszy AWSD, a myszką celujemy. Tradycyjny dla strzelanek system kontroli nad postacią sprawia, że łatwiejszy start będą mieli ludzie często mający kontakt z grami fps, a w szczególności tps. Grając w gry do pobrania takie jak S4 League, należy być przygotowanym na szybki i dynamiczny styl rozgrywki.

Laserowe wojny
Na wstępie dostajemy postać z tymczasowym ubiorem i uzbrojeniem. Otrzymujemy również pokaźną ilość waluty używanej w grze, dzięki czemu możemy spersonalizować zarówno wygląd jak i ekwipunek przed wejściem na serwer. Dostępny arsenał jest całkiem spory i daje duże możliwości dopasowania pod swój styl gry. Możemy korzystać z broni maszynowej, wybuchowej, energetycznej albo eliminować przeciwników używając mieczy z ostrzem z gorącej plazmy. Uzbrojenie jak i zdolności są dostępne przez określony czas – okres próbny wynosi kilka godzin, ale w zależności od przedmiotu czas dostępności jest liczony albo zegarka „prawdziwego”, lub też czasu zalogowania.

W S4 League mamy do wyboru kilka trybach gry. Popularnym jest Team Deathmatch gdzie dwie drużyny po sześciu graczy walczy ze sobą i głównym celem jest zdobycie jak największej ilości zabitych. Następnym jest Touch Down, przypominający tryb Capture the Flag(CTF). W klasycznym CTF należy ukraść flagę należącą do bazy przeciwnej i przynieść do swojej – w Touch Down nie ma flagi, lecz piłka i znajduje się ona pośrodku mapy. Piłkę tą trzeba przynieść do bazy przeciwnika. W innym trybie, Chaser, pojedynczy gracz zamienia się w chaser’a i musi zdobyć jak najwięcej zabitych, dopóki po upływie określonego czasu inny gracz się w niego nie zmieni. Poza trzema wyżej wymienionymi trybami są jeszcze Batlle Royal, Siege, Arcade czy Captain.

 

Masz styl
Poza bronią i umiejętnościami, możemy kupić również nowe kostiumy. Nie mają one wymiaru jedynie czysto dekoracyjnego i dają one różnego rodzaju bonusy do obrażeń, punktów żywotności czy redukcji obrażeń. Wszystkie przedmioty w grze są zazwyczaj częścią zestawu, jednak mogą być dowolnie mieszane, a skompletowanie całego nie daje nam żadnych bonusów. Do części ekwipunku mamy dostęp jedynie po osiągnięciu pewnego poziomu doświadczenia.

Graficznie S4 League prezentuje się bardzo ładnie i wyróżnia się z tłumu innych strzelanek. Ze względu na wybrany przez producentów przedział czasowy, kolorystyka w grze jest bardzo futurystyczna, a mapy są wykonane w stylu tzw. neo Tokyo – kolorowe, pełne światełek i bardzo zmechanizowane. Gracze preferujący gry do pobrania ze zróżnicowanym zestawem map mogą się poczuć lekko zawiedzeni. Na plus zasługuje szybka muzyka, dodająca całości atmosfery i pozwalająca się wczuć w świat gry.

 

Plusy
Charakterystyczna, wysokiej jakości oprawa graficzna
Dynamiczna i szybka rozgrywka
Bardzo duża baza graczy
Ogromne możliwości personalizacji swojego awatara

Minusy
Specyficzny styl może nie podejść wszystkim
Trochę mały wybór w sklepie

Podsumowanie
S4 League jest świetną, bardzo dobrze wykonaną strzelanką science-fiction. Jest to produkcja, która dostarczy rozgrywki niejednemu graczowi, szukającemu wysokiej jakości gry do pobrania. Ma niskie wymagania i dzięki doskonałemu samouczkowi, jest dostępna dla każdego. Szeroki arsenał broni pozwala również na świetne dopasowanie ekwipunku do indywidualnego stylu gry.

S4 League
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About