Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Fast and Furious 6: The Game

Opis (Recenzja) gry Fast and Furious 6: The Game

Post by relatedRelated post

Fast and Furious 6: The Game to odsłona gry ze stajni Kabam na urządzenia mobilne i systemy iOS, dostępna jest obecnie w App Store, a na Google Play pojawi się w niedługim czasie. Gra opiera się w dużym stopniu na serii filmów „Szybcy i wściekli”. Będziemy przemieszczać się po mieście, spotykać znane z filmu postacie, ruszać na drifty, wyścigi, a naszym głównym celem jest zostać top 1 w mieście.

Na początku poznamy dwa tryby gry: drift i drag. W tym drugim nie będziemy musieli przemęczać się zbytnią kontrola nad pojazdem, przemieszczamy się z punktu A do punktu B, bez sterowania kierownicą, pedałami czy hamulcem. To czym musimy się przejmować to kontrola nad naszym nitro. Wiecie o co chodzi. W trybie drift, gdzie kontrolę musimy sprawować na guzikiem „drift”, który należy przytrzymać podczas wchodzenia w zakręty. Początkowe zmagania są proste do przejścia, ale z czasem natrafimy na bardziej wymagających przeciwników, z którymi już nie pójdzie tak łatwo.

fastfuriousscreen1-1024×576

Za każdy wygrany wyścig w grze Fast and Furious 6 dostaniemy nieco kredytów, których użyjemy do zakupu niemalże wszystkiego! Na starcie mamy tylko kwotę, która pozwoli nam zakupić nasze pierwsze autko, a całą resztę musimy wypracować w pocie czoła. Obecnie do wyboru jest około dwudziestu samochodów, ale tylko trzy możemy wybrać na starcie zabawy. Ale jak tylko zdobędziemy doświadczenie i odblokujemy nowe strefy w mieście to bardziej droższe i lepsze auta staną się dostępne.

Używając ingamowych kredytów możemy dokupić nieco nowoczesnego sprzętu do aktualnie posiadanego samochodu. Ulepszenia udoskonalą jakość jak i wydajność autka, ale pamiętajcie o tym, że każdy taki zakup wymaga sporo czasu na realizację, w końcu to aplikacja mobilna, dajcie jej troszkę czasu do namysłu.

Oczywiście w grze Fast and Furious 6 istnieje również waluta premium, za którą kupicie dosłownie wszystko, a także pozwoli Wam ona na dodatkowy design autek i zaoszczędzi sporo czasu.

About