Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry The Crew:

Opis (Recenzja) gry The Crew:

Post by relatedRelated post

The Crew to next-genowe MMO o wyścigach samochodowych utrzymane w stylu arcade, które pozwala graczom ścigać się po przeróżnych torach w całej Ameryce, ale dodatkowo pojawi się wątek kryminalny, w którym będziemy musieli infiltrować przeróżnego rodzaju grupy przestępcze – coś jak w pierwszej części „Szybcy i wściekli”. Gra zadebiutowała na tegorocznych pokazach E3, a mogliśmy ją podziwiać na stoisku Ubisoft (Anno Online) – przyciągnęła niebywale dużą uwagę, w sumie dzięki niespotykanie dobrej grafice i kryminalnej rozgrywce połączonej z doświadczeniami i emocjami jakie dają nam typowe gry samochodowe.

W grze The Crew znajdziemy szeroki wachlarz licencjonowanych samochodów, które starano się utrzymać w realistycznym stylu. Każde auto możemy personalizować na wiele różnych sposobów i nie mówię tylko o wyglądzie, kolorze karoserii, ale również o tym jakie części skrywane są pod maską. Co najlepsze, gracze mogą zmieniać samochody w locie, bez obowiązku powrotu do lobby, którego tak czy inaczej w grze nie zaimplementowano.
The Crew

Wyścigi w The Crew to przede wszystkim duże prędkości i niesamowita dawka adrenaliny.

W odróżnieniu od wielu innych arkadowych wyścigówek kładzie się tutaj silny nacisk na elementy MMO, na wydarzenia rozgrywane w czasie rzeczywistym. Ścigami się tutaj zarówno z prawdziwymi graczami jak i z autkami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Gracze mają kilka możliwości interakcji z innymi użytkownikami, mogą przetestować kilka różnych stylów wyścigów i dowiedzieć się, w których są najlepsi. Weźmiemy nawet udział w nielegalnych, ulicznych wyścigach, potyczkach drużynowych i misjach, gdzie liczy się przede wszystkim współpraca.

Gra The Crew będzie dostępna zarówno na pecety i nowej generacji konsole, ale dopiero w 2014 roku.

Opis (Recenzja) gry The Crew:
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About