Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Team Fortress 2

Team Fortress 2

Post by relatedRelated post

Team Fortress 2 jest popularną, wysokiej jakości darmową strzelanką do pobrania, autorstwa znanej i cenionej na świecie firmy Valve. Gra została wydana w roku 2007 i dzięki wielu charakterystycznym cechom, jakimi są oprawa graficzna, poczucie humoru i doskonały balans, gra doczekała się wielu branżowych nagród. Wciel się w najemnika i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa!

Push that cart mate!
W tej darmowej grze do pobrania, wcielamy się w jednego z najemników, pracujących dla 2 rywalizujących ze sobą korporacji – sprowadza się to do wyboru, niebiescy, czy czerwoni? Na początku tej świetnej gry do pobrania, mamy do wyboru jedną z dziewięciu klas postaci. Możemy ją zmienić podczas gry w dowolnym, wybranym przez siebie momencie, o ile ilość grających daną klasą, nie występuje już w maksymalnej liczbie. Klasy są podzielone na trzy kategorie – ofensywa, defensywa oraz wsparcia. Każda z klas, cechuje się nie tylko innym zestawem unikalnych umiejętności i zastosowaniem, ale wyglądem, głosem i własną, wirtualną osobowością. Generalnie, każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od nastroju, możemy wybrać czy mamy ochotę na grę stacjonarną, budując wieżyczki jako Inżynier, chodzić za graczami i ich leczyć, jako Medycy czy przejść do ofensywy, jako szybki Skaut, z umiejętnością podwójnego skoku czy Pyro czyniącym spustoszenie swoim miotaczem ognia. Poza tym, mamy między innymi francuskiego Szpiega, Snajpera z Australii, szkota-alkoholika Demomana czy też wielkiego, rosyjskiego najemnika z minigunem – Heavy. Wszyscy z unikalnym zestawem dźwięków, emotów, a część mający swoje przedstawienie w serii filmików „Meet the….”, swoistymi zwiastunami gry, w których możemy poznać niektórych bohaterów z nieco innej perspektywy. Trudno spotkać, strzelankę do pobrania, która oferowałaby tak ciekawie zbudowane postacie, przy minimalnym wątku fabularnym.

Uzbrojenia jest mnóstwo, z czego część jest przypisana do określonych klas. Możemy spotkać m. in. : wyrzutnie rakiet, miotacze ognia, shotguny, rewolwery, noże, pistolety, karabiny maszynowe, miniguny, granatniki, granaty, karabiny snajperskie, pistolety maszynowe i wiele innych, w różnych odmianach występowania . Istnieje możliwość, zaopatrzenia się, w dodatkową broń, w specjalnym sklepie za prawdziwe pieniądze. Dodatkowe giwery jak i przedmioty, możemy otrzymać również dzięki osiągnięciom lub zdominowaniu gracza noszącego ekskluzywną broń.

Gdzie żołnierzy sześć…

Gra oferuje cztery tryby gry – Capture the Flag (Zdobądź flagę), King of the Hill (Przejmij Punkt), Payload(Ładunek) oraz Arena. Najpopularniejszymi są Payload, czyli pchanie wózka wypełnionego materiałami wybuchowymi oraz King of the Hill, czyli przejmowanie i utrzymywanie punktów na mapie. W Capture the flag, mamy za zadanie przejąć teczkę wroga, a Arena jest czystą, niczym nieskrępowaną rzezią od jeden na jeden do wielu graczy jednocześnie. Każdy z trybów tej gry do pobrania za darmo, dostarcza wielką dawkę, znakomitej rozrywki. Są one na tyle dynamiczne i zróżnicowane, że starczą na dziesiątki – jeśli nie setki – godzin.

Sterowanie jest ogólnie rzecz biorąc, takie jak w prawie każdej produkcji z gatunku strzelanek; postacią poruszamy się z użyciem przycisków WSAD, spacją skaczemy, a poszczególnymi numerkami, zmieniamy broń. Dodatkowo mamy do dyspozycji przyciski otwierające ekwipunek i inne pozwalające nam na wydanie drużynie rozkazów czy wykonania gestu. Do celowania i strzelania wykorzystujemy mysz. Lewym przyciskiem strzelamy normalnie, a prawym aktywujemy specjalny tryb alternatywny, który posiada część broni.

Graficznie Team Fortress 2, prezentuje się wspaniale; gra jest bardzo płynna, grafika jest przyjemna dla oka, a kreskówkowy styl, przemawia do się większości graczy. Warto zwrócić uwagę, że silnik graficzny, na którym opiera się Team Fortress 2, ma już ponad 5 lat, a gra wciąg wygląda znakomicie.

Team Fortress 2
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About