Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Wyścigi Resoraków

Opis (Recenzja) gry Wyścigi Resoraków

Post by relatedRelated post

Gra Wyścigi Resoraków na Naszej Klasie to coś co przywoła wielu z Was wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa, kiedy to te malutkie samochodziki były niemalże jedyną rozrywką na którą było stać rodziców. Małe, ale i dawały radości. Tym razem nie pościgami się tylko z kolegami, ale z graczami z całej polski. Zajrzyj, zagraj, bądź jak Kubica…

Na samym początku przywita nas sympatyczny chłopak o imieniu Antek, który od tej pory stanie się naszym samouczkiem. Pokaże co i jak robić, aby wyścigi tych małych samochodzików dawały nam prawdziwą radość w każdej minucie. W grze są dwa typy wyścigów, te zwykłe, w których zdobywamy medale oraz rywalizacja, gdzie walczymy z wynikami innych graczy. Zwycięstwo w obu zapewnia nam punkty doświadczenia jak i monety przydatne podczas kolejnych zakupów w sklepie gry. Na niektórych torach możemy odnaleźć baterie alkaliczne i mimo że kojarzą się z energią to nie służą do napędzania resoraków, a do ich ulepszania. W celu wprowadzenia dodatkowych modyfikacji do autek musimy udać się do garażu.

Pamiętaj aby w grze na nk Wyścigi Resoraków trzymać się oznaczonego toru jazdy! Jazda poza torem powoduje że tracisz punkty, z kolei jazda po torze je zwiększa. Im szybciej jedziesz, tym więcej punktów otrzymujesz. Punkty tracisz również za kolizje z przeszkodami.

Od ilości baterii w danym samochodzie zależy ile razy możesz użyć umiejętności w trakcie jazdy. Każdy samochód posiada inną umiejętność i każda pozwala na dostanie się do inaczej niedostępnych miejsc, lub skrócenie drogi.

Baterie alkaliczne możesz znaleźć na torach, otrzymać za zaproszenie przynajmniej jednego znajomego do gry Wyścigi Resoraków (tylko za pierwszym razem) lub kupić w sklepie. Czasem świetnie się ukrywają, ale szukaj uważnie! Służą do ulepszania aut, wcześniejszego odblokowywania torów, samochodów, oraz lakierów.

About