Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

X-FILES The Game

X-FILES The Game

Post by relatedRelated post

      Nie tak dawno miałem przyjemność pisać dla was o The X Files „Unrestricted Access” co było typową bazą danych. Wtedy już wspominałem że wkrótce ukaże się gra a nawet film na dużym ekranie. Materiał który dla was opisuję jest jeszcze gorący jak bułeczki z piekarni. No maniacy archiwum, ta gra zwala z nóg bez żartów. Krótkie i treściwe intro daje nam informację że nasi ulubieni agenci Mulder i Scully znikneli. I tak oto czas na ciebie drogi graczu, wcielisz się w postać agenta Criaga Wilmorea.
„X Files the Game” stanowi coś w rodzaju interaktywnego odcinka filmu, gdzie macie możliwość wpłynąć i pokierować losami bohaterów. Akcja będzie przeskakiwać z miejsca do miejsca, ze stanu do stanu. W zależności jak poprowadzicie dialogi i co będziecie poczynać tak rozwinie się akcja. Będziecie mieli możliwość rozgrywki w wielu różnych lokacjach, które stworzono by uwiarygodnić miejsca w których przyjdzie wam przebywać. Będą to min. motele, biura FBI, kostnice, laboratoria itp.
Autorzy gry zastosowali bardzo nowoczesny engine nazwany Virtual Cinema 3.0. Pozwala on na interakcję z filmowym otoczeniem.
Mogę to uczciwie powiedzieć, choć nie jestem zbyt dużym maniakiem X-Files, gra wciągnęła mnie od pierwszego momentu i zabrała mi wiele godzin z życia, ale jestem strasznie zadowolony i przyznaję jej 10/10 punktów. Nie oszczędzajcie kasy, w zamian za którą dostaniecie 7 płyt CD i wiele godzin dobrej rozrywki.

Dystrybutorem na terenie Polski jest firma IPS C.G.

Wymagania sprzętowe to Procesor Pentium 133 MHz ,32 MB Ram, 8xCD Rom, karta grafiki PCI, WIN 95.

X-FILES The Game
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About