Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Święta w górach

Święta w górach

Post by relatedRelated post

Chęć spędzenia wyjątkowych świąt, a zarazem przeżycia prawdziwej przygody przyciąga turystów każdego roku do krainy żubrów – Białowieży. Kusząca cisza lasu wśród śniegu, granie janczarów i migocące gwiazdy oczarują miłośników natury.

W Białowieży najlepiej zatrzymać się w przytulnym pensjonacie, który zachęca rodzinną atmosferą. Agroturystyka z pewnością pozwoli poczuć się nam niczym w domu, a w szczególności, kiedy zasmakujemy z specjałach przygotowanych przez gospodynie. Należą do nich cepeliny, zupa grzybowa, bigos, puszczański kociołek, czy też płonące szaszłyki.
Warto tu przyjechać również dla największej atrakcji, jaką jest kulig. To świetna zabawa dla dzieci oraz dorosłych. Wszystko za sprawą kilku lub kilkunastu sań, płonących pochodni, dzwoneczków i parskających koni. Po takiej rozrywce czekają nas popisy wokalne przy ognisku na leśnej polanie oraz smaczne mięsiwo i słodki grzaniec. Leśne powietrze powinno nie tylko zaostrzyć nasz apetyt na jedzenie, ale także na zabawę w doborowym towarzystwie do późnych godzin wieczornych.

Święta w górach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About