Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

The Journeyman Project 3

The Journeyman Project 3

Post by relatedRelated post

Oj niedługo to mi tych powitalnych wstępów zabraknie. To do dzieła , jak zdążyliście zauważyć, zgłębiam tajniki praktycznie wszystkich rodzajów gier. Nawalanki, symulatory, strategie i oczywiście przygodówki. Dzisiejsza gierka zalicza się do tych ostatnich.
Przygoda którą przyjdzie wam przeżyć rozpoczyna się w roku 2329 w bazie Temporal Security Agency. Wcielicie się w agenta nr5 – Gage Blacwood i będziecie musieli pokierować jego poczynaniami. Trochę historii nie zaszkodzi – przez ostatnie 12 lat TSA wiernie zapobiegało grożbie katastrofalnej zmiany historii przez nielegalnych podróżników w czasie. W trakcie Twojej służby w szeregach agencji, aż dwukrotnie ratowałeś ziemię przed zmianą historii.
Lecz niecałe dwa miesiące temu tajemnica podróży czasowych została zagrożona za sprawą agentki nr3 – imię i nazwisko znane redakcji.
Skandal z tym związany podważył wiarygodność agencji i wywołał poruszenie w Między Galaktycznej Lidze światła. „Symbiotry” bo tak zwano Ligę ,zażądała od Ziemi by oddała swoją technologię podróży w czasie. Podczas gdy TSA próbowała przetrwać okres uniesień nerwowych, zapomniana obca rasa zgromadziła flotę wojenną i wyruszyła w kierunku Ziemi. Podejmując inicjatywę na własną rękę ,odkryłeś przypadkiem czego poszukują obcy. Dowiedziałeś się także że kryzys terażniejszości leży w przeszłości i tam musisz się udać by poraz kolejny uratować Ziemię.
Tak pokrótce wygląda tło gry, która jak się zorientowaliście jest przygodówką science fiction. Jest to klasyczna przygodówka typu znajdż i użyj. Podczas swoich podróży spotkasz także wiele osób z którymi będziesz mógł porozmawiać, ba nawet musiał. świat który będziesz przemierzał będzie widziany oczami gracza. Będziesz miał do rozwiązania różne zagadki w trzech różnych lokacjach, a będzie to mityczne miasto w Andach Eldorado, legendarny buddyjski klasztor Shangri-La i oczywiście odwiedzisz mityczne centrum wiedzy i kultury czyli Atlantydę.Łącznie w grze występuje ponad 360 trójwymiarowych lokacji, które możesz obejrzeć z totalną swobodą, rozglądając się na wszystkie strony.
Cała gierka mieści się na czterech kompaktach. Grafika jest niesamowicie miodna i przykuwa uwagę od samego początku, ponieważ wygenerowana jest z fotograficzną dokładnością. Także strona dżwiękowa wykonana została na dużym poziomie. Jedyną wadą jakiej ja się dopatrzyłem to brak napisów tekstowych, które dla znających średnio angielski są czasami pomocne.      Tu przychodzi na myśl pytanie nurtujące wielu, kiedy to tak dobre przygodówki zacznie się wydawać po Polsku?

The Journeyman Project 3
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About