Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

MIA Missing in Action

MIA Missing in Action

Post by relatedRelated post

Firma GT Interactive wprowadziła niedawno na rynek, nową grę zręcznościową, będącą czymś w rodzaju symulacji śmigłowca bojowego nad wietnamską dżunglą. Akcja gry rozpoczyna się od otrzymania przydziału do 1 Dywizji Kawalerii Powietrznej. Mimo iż jesteś tylko żółtodziobem czyli twoje doświadczenie bojowe wywodzi się tylko z symulatora komputerowego, zostajesz rzucony w realia wojny. Doświadczenia nabierzesz z czasem jak dożyjesz.
Czasu na jego zdobywanie jest sporo, przed tobą 26 misji podzielonych na cztery kampanie (wszystko to na dwóch płytach cd). Podczas zróżnicowanych misji, przyjdzie Ci poprowadzić różne typy śmigłowców, różniące się prędkością, manewrowością, uzbrojeniem i opancerzeniem.
Twoje misje będą polegały między innymi na atakach na cele i kolumny wroga, rozpoznaniu pozycji nieprzyjaciela, eskortowaniu i ewakuacji własnych jednostek. Nie wiem dlaczego ale jak zacząłem grać w „M.I.A.”, miałem odczucie że gra przypomina mi pod pewnymi względami cykl STRIKE, czyli „Desert Strike”, „Jungle Stike”.
Sam program został bardzo dobrze przygotowany od strony audiowizualnej. Wszystkie obiekty napotykane podczas lotów, są w pełni trójwymiarowe, wykonane z bardzo dużą szczegółowością.
Tło dżwiękowe w grze „M.I.A.” to coś w rodzaju mieszanki ryku silników śmigłowca, terkotu karabinu maszynowego i komend napływających z centrum dowodzenia.
Żeby ułatwić nam zadania, przed każda misją jest wyświetlany film stanowiący cos w rodzaju odprawy.

„M.I.A.” to bardzo dobrze i solidnie zrobiona gra. Znakomita grafika i różnorodność misji daje możliwość spędzenia kilku miłych chwil przed naszymi maszynkami. Ja sobie polatałem i mogę wam polecić tą grę z czystym sumieniem.Dystrybutorem gry na terenie Polski jest firma LEM.
Gra zawiera dwa kompakty.

Minimalne wymagania sprzętowe to: Procesor Pentium 133MHz, 16MB Ram, CD Rom x8, WIN 95/98,
mile widziane parametry to: Procesor Pentium 200MHz, 32MB Ram, CD Rom x12, Karta 3D

MIA Missing in Action
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About