Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Najlepszy gry strategiczne do pobrania za darmo; przedstawiamy subiektywny wybór najznakomitszych produkcji, dostępnych absolutnie za darmo i legalnie dla każdego szukającego wyzwań gracza.

 

League of Legends
League of Legends jest to gra strategiczna do pobrania, gdzie dwie drużyny herosów stają naprzeciw siebie w bitwie na śmierć i życie. Produkcja ta charakteryzuje się bardzo solidnym wykonaniem, świetną optymalizacją i ogromną społecznością sięgającą dziesiątek milionów.

 

Naszym głównym celem w grze jest zniszczenie bazy przeciwnika. W zadaniu tym nam przeszkadzać będzie wroga armia i również kontrolowani przez graczy, obcy czempioni. W miarę postępu i zdobywania kolejnych punktów doświadczenia, stajemy się coraz silniejsi. Kluczem do zwycięstwa mapy jest odpowiednia optymalizacja zarówno zdolności i ekwipunku, jak i perfekcyjna współpraca pomiędzy graczami. Poziom trudności opanowania i specyfika będzie stanowić wyzwanie dla każdego wielbiciela gier strategicznych i PvP. Ogromna ilość bohaterów, częste aktualizacje i pomocna społeczność wraz z solidnością wykonania czyni League of Legends jedną z najlepszych obecnie darmowych gier strategicznych z elementami rpg na rynku.

League of Legends jest dopracowaną i wysokiej jakości grą mmo, z wieloma pozytywnymi funkcjami i idealnym balansem. Gry strategiczne do pobrania za darmo, takie jak League of Legends, oferują także wyzwanie – gra nie należy do łatwych.

 

Age of Empires Online
Age of Empires Online to darmowa wersja, legendarnej już serii gier strategicznych, dająca nam możliwość kierowania i rozwojem naszej własnej cywilizacji. Gra jest jedną z najlepiej wykonanych i Jak inne strategiczne gry do pobrania, wymaga ona pobrania i zainstalowania na komputerze.

 

W grze mamy dostępne 2 darmowe cywilizacje, które możemy rozwijać – są to Grecy lub Egipcjanie, przy czym będą dostępne kolejne i to w najbliższej przyszłości. Każda z nich posiada szereg unikalnych jednostek, które posiadają swoje własne współczynniki zadawanych obrażeń czy żywotności; co ciekawe każdą jednostkę możemy wyposażyć w unikalny zestaw przedmiotów – broń, zbroje czy inne przedmioty. Age of Empires Online daje nam możliwość wykonywania misji poza naszą stolicą, które wyglądają jak z klasycznych, poprzednich części tej serii gier. Tak, więc podczas każdej kolejnej misji tworzymy od podstaw ekonomię, budujemy różnorakie budynki i werbujemy armię, by osiągnąć cele tejże misji; a wszystko w kolorowej, znakomicie zrobionej oprawie audiowizualnej.

Age of Empires Online to znakomita gra strategiczna do pobrania, chyba jedna z najciekawszych gier strategicznych aktualnie dostępnych za darmo; jej bodaj jedynym minusem jest to, co zwykle dotyczy gier darmowych – są po prostu nie do końca dobrze zbalansowane. Darmowych graczy oraz płacących, dzieli miedzy sobą spora różnica. Płacący mają lepiej.

 

Iron Grip: Marauders
Iron Grip: Marauders to gra strategiczna do pobrania za darmo, w której możemy wziąć udział w zabawie, jako kapitan powietrznego statku pirackiego. W zdewastowanym wojną świecie, jedynie najsilniejsi i najinteligentniejsi dowódcy mają szansę na potęgę, sławę i długie życie.

 

Gra wykorzystuje znakomicie możliwości silnika Unity 3D, dzięki czemu ściąga mikroskopijnego klienta i jest dostępna w oknie naszej przeglądarki. Iron Grip: Marauders oferuje przede wszystkim bitwy 3D w systemie turowym, podczas których możemy zmierzyć się z komputerowymi przeciwnikami, lub innymi graczami. Nie ma w niej ani budynków, ani skomplikowanej ekonomii; po prosty wykonujemy misje/bitwy i zdobywamy cenne surowce, potrzebne nam do rozwoju. Możemy za nie werbować jednostki, ulepszać technologię i przyśpieszać produkcję jednostek czy kupować rzadkie jednostki na specjalnym „Czarnym Rynku”. Gra łączy klasyczną, rysunkową oprawę podczas zarządzania, by podczas misji/bitew, przenieść nas w to, co jest głównym elementem zabawy – walka. Grafika i muzyka są przyjemne dla ucha i widać wyraźnie postęp – właśnie tak powinny być tworzone gry strategiczne w przyszłości.

Iron Grip: Marauders to turowa strategia dla wszystkich; od zwykłych graczy, grających od czasu do czasu; po uwielbiających gry strategiczne do pobrania – tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez kilku bitew dziennie z wymagającymi przeciwnikami. Gra jest miejscami trudna i rzuca wyzwanie, a to, co ma do zaaferowania to coś więcej niż ekonomia, budynki i te same rozwiązania – do czego przyzwyczaiły nas niektóre produkcje na rynku.

 

Savage 2 – A Tortured Soul
Savage 2 jest unikalną grą mmorpg, stworzoną dla tych, którzy mają dość standardowych gier mmorpg i strategii czasu rzeczywistego. Łącząc strzelankę z grą mmorpg i strategią, Savage 2 jest jedną z najbardziej unikalnych produkcji na rynku. Wiele innowacji i doskonałe rozwiązania czynią ją bardzo atrakcyjną pozycją.

 

Przed wejściem do gry, zapoznajemy się z samouczkiem. Jest on w wersji audio i w odróżnieniu od klasycznego samouczka, gdzie zazwyczaj wykonujemy polecenia wydawane przez grę, zostaje nam wyjaśniona mechanika gry. Na początku każdej gry obie strony muszą wybrać swoich dowódców, po czym reszta graczy wciela się w jedna z dwudziestu różnych jednostek. W zależności od roli, czeka nas innego rodzaju część rozgrywki. Oficerowie mają widok jak w strategii czasu rzeczywistego, wojownicy jak w klasycznym mmorpg z perspektywy trzeciej osoby, a jeśli posiadamy broń strzelecką, widzimy wprost z oczu kierowanej postaci. Poprzez zabijanie wrogich jednostek na polu bitwy, otrzymujemy punkty doświadczenia i pieniądze. Pieniądze są potrzebne do konstruowania budynków, przedmiotów zakupywania lepszych jednostek, a dzięki punktom doświadczenia, nasza postać jest coraz silniejsza. Wszystko w ramach jednej gry, ponieważ po zakończeniu rozgrywki poziom i ilość złota się resetują.

Szukasz unikalne i bardzo solidnie zaprojektowane strategiczne gry do pobrania? Savage 2 łączący cechy popularnych gatunków. Wysoka jakość, oryginalny gameplay i ogólny poziom zabawy, zachęcił już nie jednego gracza.

 

LOCO – Land of Chaos Online
Land of Chaos Online jest unikalną kombinacją gry rpg, strzelanki i strategii czasu rzeczywistego. Dzięki wielu unikalnym rozwiązaniom i świetnie zaprojektowanej mechanice, jest obecnie jedną z lepszych darmowych do pobrania produkcji. Rozgrywka polega na wcieleniu się w jednego z dostępnych herosów i jako część drużyny, zamienić w pyl bazę wroga w trybie Battlefield lub nie dać się zniszczyć w Annihilation.

 

Na początku gry wybieramy bohatera. Różnią się oni wyglądem, stylem gry jak i zastosowaniem. Ilość dostępna na tym etapie jest mała, jednak reszta zostaje odblokowana w miarę zdobywanego postępu w grze. Rozgrywka polega głównie na chodzeniu po mapie i walce z innymi graczami przy użyciu rozmaitych dostępnych broni. W zależności od arsenału pojedynczego herosa i jego zdolności, większy nacisk jest na umiejętności strzelnicze, współpracy bądź współpracy. Bawić możemy się podczas dwóch trybów gry – w Battlefield obie drużyny dążą do zniszczenia bazy przeciwnika, a w Annihilation, która drużyna będzie zabije więcej bohaterów – wygrywa.

Land of Chaos Online jest fantastyczną kombinacją wysokiej jakości gry mmorpg, z świetnie zaimplementowanymi elementami strategii i strzelanki. Nacisk na element współpracy i jednocześnie nie tak prostą do opanowania, a ulepszanie swojego herosa daje sporo frajdy. Tytuł ten przypadnie do gustu przede wszystkim tym, którzy oryginalne gry strategiczne do pobrania cenią sobie najbardziej.

 

World of Battles
World of Battles jest solidnie wykonaną grą strategiczną, osadzoną w świecie fantasy. W grze czekają nas wielkie, epickie bitwy pomiędzy ośmioma armiami, liczne ilości jednostek i ekscytujące walki pomiędzy graczami, a wszystko w przepięknej grafice, dodatkowo doskonale zoptymalizowanej, dzięki czemu w World of Battles można grać nawet na słabszym sprzęcie.

 

Mamy do wyboru jedną z 8 ras i każda z nich posiada swoje słabe i silne strony. Podczas gry zdobywamy doświadczenie i pieniądze, za które możemy ulepszyć aktualnie posiadaną armię i zakupić nowych żołnierzy. Każda z jednostek jest potężna i pod kątem wizualnym, prezentuje imponującą ilość detali. Armię możemy wyposażyć w różnego rodzaju sprzęt, który daje im liczne bonusy do statystyk i umiejętności, a nawet zmienia lekko ich wygląd.

Dodatkową ciekawą implementacją jest system drużyn, dzięki czemu możemy stworzyć swój własny sojusz. Na polu bitwy może się znajdować na polu bitwy po 4 graczy na drużynę. Pod kątem walki Gracz kontra Gracz, World of Battles prezentuje się doskonale i daje bardzo dużo zabawy. Jest to solidnie wykonana strategia, z piękną grafiką i świetną wykonaną mechaniką, która spodoba się wszystkim lubiącym tego rodzaju produkcje.

 

BattleForge
BattleForge to strategia czasu rzeczywistego z elementami gry karcianej; zbierając różne typy kart, poszerzamy naszą siłę i możliwości bojowe. Gra oferuje bardzo wciągająca zabawę, którą możemy porównać jak kombinację gry Poxnora z Warhammerem 40,000 Dawn od War.

 

Gra czaruje nas już od momentu gry gramy w bardzo dobrze wykonanego tutoriala; możemy poznać wiele różnych elementów gry jak i szczegóły związane z zarządzeniem kartami. Sama rozgrywka dzieje się w czasie rzeczywistym i podczas niej, naszym celem jest opanowanie określonych punktów na mapie, by w ten sposób, móc skorzystać z mocniejszych kart w naszej „talii”. Karty są podzielone na kilka typów, ale najlepsze z nich są przede wszystkim jednostki. Dodatkowe z nich, możemy kupić w ramach specjalnych boosterów, dostępnych tak za wirtualną walutę jak i normalne pieniądze, – co nie jest nowością, jeśli chodzi o darmowe gry do pobrania. Grafika i oprawia audio, zasługują na osobne podkreślenie, BattleForge, wygląda wręcz znakomicie, dlatego powinna być modelowym przykładem dla innych; gry strategiczne do pobrania, powinny wzorować się na BattleForge biorąc pod uwagę jej jakość.

BattleForge to znakomita zabawa i jedna z popularniejszych gier strategicznych wydanych w modelu free to play. Grafika, wykonanie i co najważniejsze – bardzo udane połączenie gry strategicznej i karcianej to najsilniejsze atuty tej produkcji od Electronic Arts.

 

Heroes of Newerth
Heroes of Newerth jest świetnie wykonaną grą z gatunku mmo battle arena, cechująca się ogromnym naciskiem na współpracę pomiędzy graczami i umiejętności optymalizacji silnych i słabych stron poszczególnych bohaterów. Dla kogoś szukającego dynamicznej strategicznej gry do pobrania jest to z pewnością dobry wybór.

 

W Heroes of Newerth naszym zadaniem jest zniszczenie bazy przeciwnika. Podczas rozgrywki próbujemy przebić się przez jednostki i czempionów przeciwnika i jego czempionami, a za ich zabijanie zdobywamy punkty doświadczenia i pieniądze. Na początku każdej misji/bitwy mamy do wyboru jedną z dwóch frakcji, Hellbourne i Legion. Każda z nich ma około 60 różnych herosów, drastycznie różniących się wyglądem, specjalnymi zdolnościami i zastosowaniem. Kluczem do zwycięstwa pojedynczej rozgrywki, jest zarówno umiejętność wykorzystania swoich silnych stron i wykorzystania słabych stron przeciwnika, jak i współpraca z innymi członkami drużyny i inwestycje w sprzęt. Pojedyncza gra może trwać od 15 minut do nawet godziny, w zależności od poziomu drużyn.

Heroes of Newerth jest znakomitą i świetnie zaprojektowaną grą, dla każdego fana gier strategicznych i rpg. Silnymi atutami gry są: świetna grafika, doskonały balans, bardzo częste aktualizacje – ulepszające mechanikę i dodające nowych herosów. Produkcja przypadnie do gustu w szczególności lubiącym potyczki PvP, gdyż pod tym względem Heroes of Newerth jest bardzo wymagającym tytułem.

 

Bloodline Champions
Bloodline Champions jest grą strategiczną zbliżoną do League of Legends, gdzie, jako jeden z bohaterów, walczymy na wirtualnych arenach. Jest to cechująca się ogromnym dynamizmem i nastawieniem główne na walkę produkcja, przypadająca do gustu zarówno lubiącym strategiczne gry do pobrania, skoncentrowane na potyczkach gracz kontra gracz jak i strategii.

 

Podczas gry wcielamy się w jednego z wielu dostępnych czempionów. Kluczem do zwycięstwa jest jak najlepsza współpraca pomiędzy poszczególnymi graczami jak i umiejętność korzystania ze zdolności swojego bohatera. Liczą się przede wszystkim refleks i odpowiednie wyczucie. Bohaterów jest dużo i nawet, jeśli jesteśmy przywiązani do jednego herosa, gra skłania w nas do wypróbowania gry również innymi z dostępnych postaci. Dostępne są trzy tryby gry, a najzagorzalsi gracze mogą stworzyć nowe areny za pomocą wbudowanego edytora plansz. Graficznie gra się prezentuje się świetnie i dzięki bardzo dobrej optymalizacji, ma stosunkowo niskie wymagania systemowe.

Bloodline Champions jest grą startegiczną, która spodoba się wszystkim lubiącym szybkie i dynamiczne walki z innymi graczami. Dzięki doskonałemu balansowi i wielu użytecznym funkcjom, Bloodline Champions jest obecnie jedna z nalepszych darmowych strategii do pobrania na komputer.

 

Tribal Trouble 2
Tribal Trouble 2 to humorystyczna gra przeglądarkowa z elementami strategii czasu rzeczywistego, dająca nam możliwość wcielenia się w wodza wikingów. Jako wódz wikingów, naszym zadaniem jest oczywiście rozwój naszej osady; napadanie innych, grabienie i palenie – brzmi poważnie, ale gra poważna nie jest, o czym przekonacie się, zaraz po rejestracji.

 

Jeśli popatrzymy na naszą osadę, szata graficzna tej gry do pobrania jest dość przeciętna; jest ona narysowana w 2D i właściwie składa się budynków (albo prędzej bud) – w zasadzie nic szczególnego. Prawdziwa zabawa, zaczyna się poza naszą osadą, kiedy wyruszamy by wykonać misję; mamy możliwość udziału w misji i Tribal Trouble 2 zmienia się w strategię czasu rzeczywistego, z jednostkami, surowcami i budynkami! I właśnie ta część gry jest najbardziej interesująca, co stanowi najciekawszy element gry. Nasi wikingowie, wyglądają bardzo pokracznie, z dużymi nosami; mogą kojarzyć się z bohaterami Asteriksa, ze swoim komicznym wyglądem. Gra w zasadzie jest mieszanką gry przeglądarkowej jak i gry strategicznej czasu rzeczywistego, wraz z możliwością walki z innymi graczami, po osiągnięciu odpowiedniego poziomu rozwoju.

Tribal Trouble 2 to gra warta uwagi, szczególnie, że niewiele jest gier z podobnym poziomem humoru jak i innowacji. Z pewnością zadowoli każdego szukającego rozrywek gracza; ma do zaoferowania znacznie więcej niżeli może się wydawać w pierwszej chwili. Zabawne strategiczne gry do pobrania za darmo, to rzadkość – Tribal Trouble 2 daje radę!

Strategiczne gry do pobrania za darmo
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)