Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Zwariowany Czarodziej

Zwariowany Czarodziej

Post by relatedRelated post

     Witajcie! Jestem zwariowanym przyjacielem małego Danego, a oto kilka faktów z mego życia. Poszedłem do domu, który wygląda jak jeden z domków na przedmieściach, ale w jego środku dzieją się dziwne rzeczy. W tym domku mieszka Dany, mój przyjaciel. Kiedy wpadłem go odwiedzić, jego stary i zrzędliwy wujek zatrzasnął mi drzwi przed nosem. Wskutek śledztwa dowiedziałem się, że dany zniknął, a najbardziej podejrzaną osoba jest jego wujek, który kiedyś był magikiem. Lecz po kolei. Danny oraz rodzice przeprowadzili się do domu starego, zrzędliwego wujka. Za młodu wujek był cenionym sztukmistrzem, popisującym się na całym świecie swoimi sztuczkami. Ale z wiekiem jego pamięć stawała ssie coraz słabsza i kolejne przedstawienia kończyły się kompromitacją. Publiczność przestawała go doceniać, a on wycofał się do swojego mrocznego domu i jego zakamarków. Rozpoczął naukę nad pradawna wiedzą czarnoksięską w nadziei, iż siły nadprzyrodzone pomogą mu odzyskać reputację. Należy dodać, że nie znosi on towarzystwa nikogo, oprócz swojego kota. Wraz z wprowadzeniem się rodziny cały dom ożył. Szczególnie żywo zachowywał się mój przyjaciel Danny, biegając po domu z piłką i męcząc kota. Denerwowało to starego wujka. A wiecie jak ryzykowne jest denerwowanie kogoś kto posiadł wiedzę tajemną. Może się zdenerwować i przeistoczyć w „Zwariowanego Czarodzieja”. Na szczęście zaginiony chłopiec ma do pomocy czwórkę przyjaciół : Don Myszona, śliczna muszkę Florę, dowcipnego psa Harolda no i oczywiście mnie i was. W środku domku Danny’ego czeka na was wiele ciekawych gier, w których możecie dowieść swoich i umiejętności Niektóre wymagają ruszania myszą, inne ruszenia głową, ale wszystkie bawią. Jest ich wszystkich 25, a poniżej małe charakterystyki:

 1. Keczup – musicie doprawić kiełbaskę odrobiną keczupu zanim zniknie.
 2. Piłka nożna – Używajcie wszystkich swoich umiejętności, aby strzelić gola. Do zwycięstwa potrzebne są trzy bramki.
 3. Trujące bąbelki – Czasem jesteście za wścibscy i to może wpakować was w kłopoty. Przewróciliście butelkę z środkiem owadobójczym. Zamknijcie ja tak szybko jak to możliwe.
 4. Naczynia – Z mokrymi skrzydłami ciężko się lata. Musicie dostać się na drugą stronę zlewu i wysuszyć skrzydełka. Skaczcie po kubkach w zlewie.
 5. Mikser – Unikając wirujących nożyków, możecie się najeść odpadków.
 6. Naprawić wazę – Harold to niezdarny pies, właśnie stłukł wazę. Jeśli pomożecie mu ja naprawić to będziecie mogli popatrzeć na telewizję.
 7. Koty i psy – Kot usiłuje nasiusiać do kosza z praniem, a wy nie możecie na to pozwolić. Spróbujcie go złapać i nie porozbijajcie nic po drodze.
 8. Rekiny w wannie – Musicie popływać łodzią miedzy drapieżnikami.
 9. Drażnienie Kota – A więc odnaleźliście kulki! Teraz macie idealną okazję zemścić się na kocurze. Musicie trafić go wszystkimi dziewięcioma kulkami.
 10. Kurz i sny – Czarodziej wsysa sny do swojego odkurzacza. Możecie uratować sny klikając na nich, ale jeżeli klikniecie na odrobince kurzu, będziecie musieli kichnąć i usłyszy was czarodziej.
 11. Pazurki – Kot jest bardzo wściekły, czy dacie rade dostatecznie długo mu się wymykać?
 12. Tatuś się zdenerwował – Harold stłukł perska porcelanę i ojciec Dannyego się zdenerwował. Czy dotrzecie do drzwi zanim was złapie.
 13. Pokonaj czaszkę – macie przed sobą cztery sterty kości, i wolno wam usunąć tyle kości ile chcecie za każdym razem, kiedy będzie wasza kolej. Kiedy skończycie pora na ruch czaszki. Ten kto weźmie ostatnia kość – przegrywa.
 14. Zagadka w kąpieli – musicie poskładać florę.
 15. Zagadka kuchenna – nawet rośliny są niebezpieczne. Musicie uchronić Florę przed muchojadką.
 16. Krab – Krab chce szczypać, ale każda z jego ośmiu nóg chce iść w inną stronę. Możecie mu pomóc jeśli wymyślicie, która noga chce iść w która stronę.
 17. Książeczka do kolorowania – Tu tej możecie wybrać wiele rysunków i je pokolorować ( niestety nie ma opcji drukowania)
 18. Pianino – Tu tej możecie posłuchać piosenek towarzyszącym wam w grze, a także spróbować je zagrać
 19. Czytanie w myślach – Czarodziej pokaże wam sztuczkę z kartami. Naprawdę niezły kawałek, jeśli się go nauczycie zaskoczycie znajomych.
 20. Księga zagadek – Cała masa zagadek do rozwiązania i zapamiętania.
 21. Układanka z psa – Harold jest w kawałeczkach, musicie złożyć go w całość
 22. Wyścig – Możecie pojeździć sobie samochodzikami Dannyego. Do przejechania są trzy okrążenia toru.
 23. Gra w 31 – Gra karciana w której wygrywacie mając najwyższe karty w kolorze.
 24. Goryle – W tym zadaniu musicie nakarmić goryle. Małe powinny jeść po trzy banany na głowę, a problem polega na tym iż duży je zabiera.
 25. Rycerz – Najeźdźcy chcą porwać księżniczkę, więc musicie jej bronić. Uważajcie na smoka, pożera wszystko.

Jak sami widzicie ten program to cała masa przeróżnych zadań i zagadek. Nasi najmłodsi, bo do nich jest przede wszystkim kierowany ten produkt, będą mieli wiele godzin zabawy w pełnym zadowoleniu. Nie polecam tej gry starszym graczom, gdyż doznali by znudzenia. W tej grze nie znajdziecie przemocy, ani brutalności. Spotkacie tu sympatyczne postacie i poznacie ich przygody. Gra pracuje w rozdzielczości 640×480 w 256 kolorach. Niskie wymagania sprzętowe oraz cena stanowią dodatkowe atuty tej gry. Nie pozostaje mi nic innego jak ją polecić, gdyż idą Święta i nasi najmłodsi ( dzieci, rodzeństwo) czekają na upominek od Mikołaja. Dystrybutorem gry „Zwariowany Czarodziej” w Polsce jest firma CODA.

Wymagania sprzętowe: Procesor Pentium 90MHz, CD Rom x 4, WIN 3.11, WIN95/98, 8MB Ram
Zalecane: Procesor Pentium 133MHz, CD Rom x 8, WIN95/98, 16 MB Ram Gra pracuje również na MAC, system 7 lub nowszy, 8MB Ram, procesor 68040 or PowerPC
Ocena: Z punktu widzenia dzieci to stabilne i mocne 9/10
Ponieważ ja jestem już dużym graczem moja ocena to 7/10 i polecam ją wszystkim młodym użytkownikom.

Zwariowany Czarodziej
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About