Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Wolf team

Wolf team

Post by relatedRelated post

Wolfteam jest to taktyczny shooter z perspektywy pierwszej osoby, gdzie poza korzystaniem z szerokiego wachlarza współczesnych broni, posiadamy umiejętność zamiany w wilkołaka. Poza dobrymi umiejętnościami współpracy, produkcja ta wymaga od graczy również refleksu i umiejętności szybkich reakcji na zmieniającą się sytuację na polu bitwy.

Drużyna z wilczym zapałem
Historia gry ma miejsce, kiedy jedna z firm tworzy serum, pozwalające ulepszyć ludzkie DNA. Wkrótce potem, francuski rząd tworzy projekt o nazwie „Wolfteam”, do którego rekrutuje ochotników z całego świata. Wymagania są minimalne – wystarczą pozytywne badania krwii i kilka testów psychologicznych. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem i projekt zaczyna wymykać się spod kontroli. Kilka miesięcy później, byli członkowie elitarnej jednostki wojskowej, zaczynają żyć jako najemnicy i są ścigani przez francuski rząd.

Wolfteam łączy w sobie cechy najlepszych taktycznych darmowych strzelanek i przypomina takie gry jak Combat Arms czy Counter Strike. Jednak jednocześnie wprowadza do gatunku kilka nowych innowacji w postaci możliwości zmiany postaci jak i świetny balans pomiędzy obiema „rasami”. Żołnierz nie ma praktycznie szans przeżycia przy bliskim spotkaniu z wilkołakiem, jednak jeśli odległość jest większa, to role się odwracają. Klucz do zwycięstwa leży w odpowiednim wykorzystaniu możliwości w zależności od sytuacji. Będąc wilkołakiem należy polować z ukrycia, a żołnierzem – nie dać się zaskoczyć.

Sposobów na zabawę jest wiele…
Bawić się możemy w Wolfteam w czterech różnych trybach gry. W klasycznym Team Deathmach dwie drużyny walczą o jak największą ilość zabitych. Grając w Conquest należy przejąć kluczowe punkty na mapie. W trzecim Destruction jedna z drużyn podkłada bombę, a drużyna przeciwna mają przed tym powstrzymać. Ostatni tryb Wolf Conquest, jest odmianą Conquest. Zasady są w obu identyczne; z tą różnicą, jedna z drużyn jest cały czas ludźmi, a druga wilkołakami. Każdy z wymienionych trybów wymaga od graczy innych umiejętności taktycznych i odpowiedniego zgrania. Ciekawym wyzwaniem jest w szczególności Wolf Conquest, gdzie musimy drastycznie zmienić styl gry przez brak zdolności przemiany.

 

Dostępny arsenał jest bardzo duży, w szczególności jak na darmową grę do pobrania. Możemy wybierać spośród różnych karabinów, broni automatycznych, pistoletów, granatów i wiele innych. Wolfteam pod kątem jest jedną z najbogatszych darmowych strzelanek na rynku. Podobnie jak tego rodzaju produkcjach, aby wejść w posiadanie danej broni, musimy wpierw wykupić do niej tymczasowy dostęp (np. 30 dni). Jest również opcja jej ulepszenia w zależności od potrzeb, co podobnie jak zakup uzbrojenia, kosztuje walutę w grze w postaci punktów WP. Zdobywamy ją poprzez granie i im bardziej jesteśmy efektywni podczas rozgrywki, tym na więcej punktów możemy liczyć

Oprawa graficzna Wolfteam stoi na dobrym poziomie. Zarówno żołnierze jak i wilkołaki mają bardzo dobrze odzwierciedlone i płynne animacje, podobnie bronie. Gorzej prezentuje się otoczenie z niewyraźnymi mało uszczegółowionymi teksturami, choć zależy to bardziej od aktualnie granej mapy. Poziomów jedy dużo i przyjdzie nam walczyć w różnych otoczeniach, od zurbanizowanych lokacji pełnych zaawansowanej technologii, po współczesne miasta i starożytne japońskie świątynie. Dzięki ilości i odpowiednim zróżnicowaniu map, nie poczujemy szybko znużenia przemierzając korytarze i polując na graczy.

 

Plusy
Bardzo dobrze zrealizowany pomysł
Doskonały balans
Mały rozmiar klienta

Minusy
Czasem zdarzają się lagi

Podsumowanie
Woflteam jest solidnie wykonaną, darmową strzelanką z perspektywy pierwszej osoby. Jej charakterystycznymi cechami są świetnie zaprojektowana rozgrywka, duża społeczność a nawet wewnętrzny system rankingowy. W Wolfteam gracze mają szansę wcielić się w żołnierza, mającego możliwość zamiany w wilkołaka. Jest to bardzo dobra produkcja, która może zostać polecona dla każdego szukającego nietypowego i wartego uwagi tytułu.

Wolf team
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About