Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Vangers

Vangers

Post by relatedRelated post

      Witajcie w niesamowicie futurystycznym świecie końca naszego wieku. Ludzkość pod koniec XX wieku zdołała połączyć wiedzę naukową i ezoteryczną. Technologie powstałe z tego gatunku zupełnie nieznane i jakże odmienne od standardów, można teraz było wykorzystywać w praktyce. Jedna z takich technologii było przecinanie przestrzeni kosmicznej, tworzenie tzw. Korytarzy za pomocą których można było odwiedzać obce światy. (to mi przypomina film Star Gate). Ludzie po zachłyśnięciu się własnymi odkryciami wyruszali na podbój nowego, zasiedlając nowe światy bez zwracania uwagi na konsekwencje. Jak wiadomo odkrywcy byli spragnieni coraz to nowych zdobyczy, więc nawet nie osiedliwszy się dobrze, tworzyli już kolejny Korytarz….itd.
Niestety nacięli się w końcu na planetę Krispo. Humanoidalni tubylcy początkowo zlekceważyli swoich odkrywców, lecz gdy ci zaczęli wyżynać dziwne istoty, one rewanżowały się tym samym w innych okolicznościach. Konsekwencje tego spotkania okazały się katastrofalne. Zanim ludzie zdali sobie sprawę ze swojej niższości technologicznej, Krispom udało się wkroczyć do Korytarza i odkryć nowe niezajęte terytoria. Krispo eksterminowali wszystko co stało im na drodze lub przypadkiem na nią weszło.
Ludzie bezradni w owej sytuacji pozamykali się w większych miastach próbując w ten sposób chronić się przed Krispo. Lecz wybuchła nowa niespodzianka: ludzkie ciała nadawały się idealnie na pożywkę dla larw Krispo. To była tragedia, naukowcy podjęli ostatni wysiłek i stworzyli „inwazję genetyczną”. Udało się odeprzeć Krispo na ich ojczystą planetę, a korytarz został przerwany. Wskutek wszystkich badań genetycznych na ziemi powstało wiele szczepów mutagennych. Stanowiły one połączenie ludzi i Krispo. Na ziemi w mrocznych podziemiach pełzało jeszcze sporo larw Krispo odseparowanych od swojej królowej.
Jak więc jest wasza rola zapytacie? Spieszę donieść! Gra toczy się tysiące lat po konflikcie. Ludzie ustabilizowali się i wytworzyli szczepy mutantów. Żyjąc w zgliszczach potężnych niegdyś cywilizacji bez końca, oddają się kolejnym cyklom kultu by odnależć podstawy swojej egzystencji. Ty drogi graczu należysz do klanu VANGERÓW – wojowników, odkrywców, handlarzy i piratów – w świecie, który dopiero budzi się z zapomnienia.
Wraz z upływającym czasem wyłaniają się inne planety utraconego łańcucha. Są pełne tajemnic, dziwnych mieszkańców i grożnych konkurentów. W wkrótce okaże się że konflikt między ludżmi, a Krispo nie był przypadkowy – dziwna historia Kotła Ikry została zaplanowana przez Nieskończony Umysł właśnie w celu wytworzenia rasy doskonałej „VANGERS”.
Życie Vangera polega na kombinacji różnych czynności: zbrojna eksploracja rozległych terenów, wyścigi na mechach; pogoń za innymi Vangerami lub ucieczka przed nimi w powietrzu i pod ziemią, na wodzie i pod nią, a to wszystko na obszarach zupełnie nieprzyjaznych i nie zbadanych.
Czas wyjechać na powierzchnię. Lecz nim to nastąpi musicie kupić mecha i odpowiednio go wyposażyć.

  • Oto lista dostępnych mechów w naszym sklepie i nie tylko:

 

 • Ancient Demon -ulubiona zabawka odkrywców i gangsterów
 • Arcan – przydatny dla myśliwych,
 • AT’Tractor – unikat powstały z części maszyn do naprawy dróg, sieje postrach wśród dobrze opancerzonych
 • Blade Keeper – ulubiony pojazd zdesperowanych handlarzy z Glorxa
 • Bloch – mały i szybki
 • Dochod – chyba najszybszy z mechów
 • Excorps – poruszający się magazyn
 • Heavy Lady – pojazd dla władców szos
 • Iron Shadow – jedyna nadający się do polowania na raffa
 • Last Moggy – wyjątkowy mech dla wyjątkowych Vangerów

W naszej kolekcji, a długo by tu pisać wystąpią jeszcze: Lawn Mower, Mad Suregeon, Motok, Piercator, Queen Frog, Ripper, River Bier, Sandoll, Shrot, Smok, Wormaster, Zippax i wiele innych łącznie 37.
Arsenał naszych mechów również możemy zakupić najdziwniejszy. Nasi doskonali naukowcy mogą pochwalić się tu min.: Amputator, Beebbanoza Blockade, Crutest Cannon, Degradator, Armata „Salamander” (dwie wersje lekka i ciężka), Incarnator, Działo „Mincelot” (również dwie wersje), True Tracer, Terminator „Wasp”, Terminator „Wormier”. Nie zapomnijcie dokupić zapasowej amunicji. Ogólny nasz arsenał zamyka się na 32 rodzajach broni. Poza tym wszystkim znajdziecie wiele różnych dziwnych przedmiotów, które będą bardzo przydatne.
Myślę że możemy to wszystko po woli podsumować.: przed wami 10 bardzo zróżnicowanych światów do zbadania, światy żyjące własnym życiem, dynamiczny terenem w kolorowej grafice i w pełni 3D, rewelacyjne efekty specjalne – kurz, plazma, woda, doskonale zrobione przemieszczanie się kamery w przestrzeni 3D z funkcją zoom, nachyleniami i ruchem obrotowym, niezły podkład dżwiękowy, 37 rodzajów mechów, 32 gatunki broni, i oprócz tych wszystkich zalet cena gry to niecałe 60 zł.

Wydawcą gry „VANGERS” jest firma Interactive Magic, a dystrybutorem na terenie Polski jest firma MarkSoft.
Wymagania minimalne: Procesor Pentium 133MHz, 16MB Ram, WIN 95 lub NT 4,0+, CD Rom x6.
Zalecane wymagania to Procesor Pentium 200MHz, 32MB Ram, CD Rom x12.

Vangers
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About