Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Opis (Recenzja) gry Skyforge

Opis (Recenzja) gry Skyforge

Skyforge to nowa gra MMORPG, która wyszła spod ręki teamu odpowiedzialnego za stworzenie dla nas Allods Online przy współpracy ze studiem Obsidian Entertainment, amerykańskiego dewelopera gier RPG stojącego za stworzeniem gier typu Star Wars Knights of the Old Republic II czy też Neverwinter Nights 2.

Napędzana przez prawdopodobnie najnowszą technologię prezentuje nam nizwykle imponującą grafikę. Cała rozgrywka jest i będzie darmowa, a profity będą zbierane jedynie z opłat za mikrotansakcje i zakup ingamowych przedmiotów.

Fabuła gry została osadzona we współczesnym świecie, choć dość podobnym do tego jaki znamy z World of Warcraft. Gracze przemierzają nieznane krainy, w których zawsze na nich czeka potężna dawka przygody, walczą z potworami i przeciwnymi frakcjami używając przy tym potężnych skilli i zbierają zaawansowany i co najważniejsze bardzo rzadki sprzęt.

FAQ1_Open

Z tego co obecnie mi wiadomo, w grze Skyforge będzie dostępnych piętnaście klas postaci, każda z nich została wyposażona w unikalne skille, siły i słabości. Podobnie jak w innych grach MMO tak i tutaj każda klasa posiada swoją specyficzną rolę na polu walki.

Podobnie jak w WoW, aby zaatakować najbliżej położonego wroga musimy użyć specjalnego klawisza, który już sam obierze właściwy cel, a dopiero później można aktywować umiejętności, ale i do nich zaprojektowano specjalne klawisze funkcyjne. Podobnie jest z poruszaniem się (ale to chyba normalne?) jak i interakcją z całym otoczeniem.

Opis (Recenzja) gry Skyforge
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About