O nas

Z naszą strona, znajdziesz najlepsze gry do pobrania za darmo! Proste, szybkie i skuteczne – darmowa zabawa czeka na Ciebie!

Możecie podzielić się recenzją z waszą ulubioną grą, ze swoimi przyjaciółmi, poprzez popularne portale społecznościowe. W ten sposób możecie zwerbować waszych znajomych i bawić się wspólnie, odkrywając wielkie światy i dzieląc wspólne przygody!

Naszą misją jest zebranie w jednym miejscu, najlepszych i najbardziej odjechanych gier online do pobrania, ale też innych zasługujących na uwagę gier dostępnych bez klienta.

Aktualnie są dostępne dziesiątki znakomitych tytułów dostępnych za darmo i legalnie do pobrania. Mamy możliwość gry w wielu gatunkach, między innymi gry mmorpg (gry masowe gry fabularne online), strzelanki, gry strategiczne, gry wyścigowe, szeroko pojęte gry akcji, czy gry dla dziewczyn. Rozwój gier freemium, czyli tworzonym, jako gry darmowe z różnego rodzaju płatnymi opcjami i funkcjami, zdynamizował rynek gier, które często przekraczają swoją popularnością dziesiątki milinów graczy. Możemy za sprawą dosłownie kilku kliknięć wkroczyć bez opłat do wielu wirtualnych światów, dzieląc przygody z innymi graczami z całego świata. Gdy znudzi nam się dana gra, możemy sięgnąć po kolejną i tak bez końca – my pomożemy Wam, wybrać te najlepsze tytuły, byście mogli skupić się na grze i zabawie, oszczędzając czas na poszukiwania na forach internetowych czy innych miejscach.

Z naszą stroną znajdziesz najgorętsze i najciekawsze darmowe gry do pobrania.

Redaktorami serwisu są:

IronMike – aktualnie zajmuje się dziennikarstwem internetowym, będąc studentem jednego z kierunków, związanych z marketingiem w sieci. Zapalony entuzjasta gier, książek i wypraw rowerowych. Z grami zawsze miał i ma wiele wspólnego, m. in., jako weteran serii Heroes of the Might and Magic, Diablo czy Baldur’s Gate. Aktualnie interesuje się wszelakimi, darmowymi grami, które oferują znakomitą, wysokiej jakości zabawę.

Renos – miłośnik wszelkich gier online mających w sobie element strzelania, choć nie pogardzi zabawą w innego rodzaju gry – w szczególności gdy mowa o oldschoolowych rpg. W grach dużą wagę przywiązuje do klimatu i oprawy muzycznej. Ceni podejście firm, które zamiast inwestować pieniądze w grafikę, próbują nowe rozwiązania. Zapalony na punkcie wszystkiego, co ma związek z Krajem Kwitnącej Wiśni.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu i zająć się pisaniem o swoich ulubionych grach? Interesuje Cię jakakolwiek forma współpracy? Czy może masz jakieś inne pytanie?

Komentarze i pytania są mile widziane.

* indicates required field