Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Lego Loco

Lego Loco

Post by relatedRelated post

Wsiądź do pociągu byle jakiego, no może nie z byle czego bo z klocków Lego. Witam was w najnowszym z pomysłów firmy robiącej najsłynniejsze klocki na świecie. Naprawdę to nie wiem o czym napisać bo ciężko jest pisać o programie który opisywany jest jako gra dla ludzi w wieku od 9 do 99 lat. Ponieważ my piszemy o wszystkim, no może o prawie wszystkim co wyłazi na nasz rynek to musimy wspomnieć i o „Logo Loco”.
Grę wydaje na rynku firma IPS która znana jest większej rzeszy graczy z wielu niesamowitych tytułów, „Lego Loco” jest pierwszą z gier które będą oparte o klocki.
W „Lego Loco” wcielicie się w kogoś w rodzaju zawiadowcy, właściciela sieci kolejowej, trudno mi to sprecyzować, ale wasze zadanie polega na zaprojektowaniu dróg kolejowych i prężnie działającego i rozkwitającego miasta. Wasze wysiłki będą uzupełniane wspaniałymi animacjami i niespodziankami typu zawiadowca superman!
Muszę jeszcze wam powiedzieć że istnieje możliwość zagrania w „Lego Loco” w sieci lokalnej, bądź też poprzez Internet (ciekawe ile dzieci ma dostęp do netu?)
Po rozwinięciu waszego miasteczka nie pozostaje wam nic innego jak projektować pocztówki i wysyłać je do św. Mikołaja, ale to się nudzi po pewnym czasie. Jeżeli miałbym to ocenić w tym momencie to niestety ta gra z punktu tego rzekomego 99 latka nie dostaje więcej niż 3 lub 4 w ocenie na dziesięć. Ale nie chce być taki zły i spytałem o ocenę moich dzieci które to były zachwycone możliwościami jakie daje ta gra.
W tym momencie drodzy gracze, tatusiowie i mamusie nasuwa się jedna myśl. Prezent dla kogoś młodszego od nas chyba tylko po to stworzono te grę, albo ja jestem na nią za stary, bo nawet dodane pudełko klocków Lego które znajdziecie oprócz gry nie było mi w stanie niczego zrekompensować.
Tak jak wspominałem wcześniej na ewentualny plus może wpłynąć pomysł, wykonanie, mały zestaw klocków jako dodatek, co do minusów to po dłuższej chwili się nudzi, bo jak długo można zmieniać budynki miejscami ?

Wymagania sprzętowe minimalne: procesor Pentium 133MHz, 32MB Ram, CD Rom x4, WIN 95/98, Karta Grafiki z 1MB pamięci.

Oceniam Ja – to tylko 3,5/10
Oceniają dzieci – to zadowolenie w skali 8/10

A teraz pora drodzy gracze udać się do swoich pokoików i zgasić światełka!!!
Bo wtedy nikt nie widzi że bawimy się klockami.

About