najpopularniejsze gry do pobrania

Lord of Ultima

W Lord of Ultima stajemy się władcami małej, średniowiecznej osady, którą rozwijamy, mając za zadanie bronić się przed różnymi niebezpieczeństwami. Wraz z postępem w grze, zakładamy nowe miasta, walczymy z potworami, innymi graczami, starając się osiągnąć główny cel gry – zbudowanie świętego miasta.

Zostając Lordem
Na początku gry, tworzymy postać. Proces tworzenia postaci, jest ograniczony do wyboru wyglądu i imienia naszego avatara – lorda. Podobnie jak w innych grach, początkowo towarzyszy nam samouczek, pokazujący nam grę i świat Ultima oraz ucząc podstaw mechaniki gry. Na początku, nie mamy nic, a pierwszym budynkiem, jaki postawimy jest domek drwala, a następnie obok niego mały domek mieszkalny. W zależności od położenia danej konstrukcji, budynki sąsiednie, dostają różne bonusy. Z tego powodu, Lord of Ultima, wymusza [...]

Team Fortress 2

Team Fortress 2 jest popularną, wysokiej jakości darmową strzelanką do pobrania, autorstwa znanej i cenionej na świecie firmy Valve. Dzięki wielu charakterystycznym cechom, jakimi są oprawa graficzna, poczucie humoru i doskonały balans, gra doczekała się wielu branżowych nagród. Wciel się w najemnika i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa!

Push that cart mate!
W tej znakomitej darmowej grze do pobrania, wcielamy się w jednego z najemników, pracujących dla 2 rywalizujących ze sobą korporacji – sprowadza się to do wyboru – niebiescy czy czerwoni? Na początku, mamy do wyboru jedną z dziewięciu klas postaci. Możemy ją zmienić podczas gry w dowolnym, wybranym przez siebie momencie, o ile ilość grających daną klasą, nie występuje już w maksymalnej liczbie. Klasy są podzielone na trzy kategorie – [...]

World of Tanks

World of Tanks to w tej chwili jedna z najpopularniejszych gier online, z ponad 15 milionową rzeszą aktywnych graczy. W grze możemy zmierzyć się z graczami z całego świata, w spektakularnych bitwach z udziałem legendarnych czołgów, takich jak Tygrys czy Pantera. Klient tej znakomitej gry do pobrania wynosi ok 3 GB z tendencją do powiększania się…

Settlers Online

Settlersi to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych marek, jeśli chodzi o gry ekonomiczno-strategiczne. Tym razem popularni „setlersi” wbijają się na nasze komputery prosto przez okno przeglądarki, oferując cieszącą oko grafikę, przyjemne dźwięki i szereg detali, które wybijają się ponad większość aktualnie dostępnych gier online. Settlers Online to gra dla szukających z jednej strony czegoś nowego, jak i dla tych, którzy oczekują rozgrywki na najwyższym poziomie – dobra okazja by zostawić gry do pobrania na małą chwilkę i dać nura w świat osadników!

Settlers Online – nowe stare?
Od razu, gdy zaczynam grę, ruszamy z tutorialem, który pokazuje nam od podstaw, jak wygląda gra i prowadzenie naszego „biznesu”. Tutorial jest połączony z grą, dlatego przy okazji nauczenia się podstaw, rozwijamy naszą mieścinę o [...]

Vindictus

Vindictus to jedna z lepszych mmorpg, wydanych przez znanego z MapleStory, koreańskiego developera Nexon. Wysokiej, jakości grafika i niesamowite efekty dźwiękowe to najsilniejsze strony tej produkcji, szczególnie, że ta rewelacyjna gra do pobrania została oparta o znany z Left 4 Dead, silnik „Source”. Silnik „Source”, charakteryzuje się nie tylko niesamowitym poziomem grafiki, ale także sporymi możliwościami interakcji z otoczeniem. Na uwagę zasługuje także „voice acting” jak i cała oprawa dźwiękowa, która dodaje grze niesamowitej głębi – choćby, dlatego warto włączyć na kilka godzin to świetną grę do pobrania.

Wybieramy postać…
W grze możemy wybrać spośród 3 postaci, ale w przyszłości zostaną dołożone 2 kolejne, co widać podczas samego procesu wyboru postaci. Mamy, więc Lann, Fionę oraz Evię, pierwsza z nich to bardzo [...]

Runes of Magic

Runes of Magic, to jedna z ciekawszych gier mmorpg i zarazem próba stworzenia zbliżonej do World of Warcraft, darmowej gry, będącej w stanie nawiązać walkę o udział na rynku gier mmorpg, przy relatywnie mniejszym nakładzie finansowym.

Klon WoW’a?
Przez kilka ostatnich lat, nawet najlepsze gry mmorpg, polegały generalnie na kopiowaniu części rozwiązań z gier od siebie nawzajem; w ten sposób powstały mniej lub bardziej udane tytuły gier – najlepsze gry, jakie powstały, szybko osiągały sięgającą w miliony popularność, a część zniknęła w niebycie zapomnienia. To zjawisko dotyczy i płatnych mmorpg i darmowych. Runes of Magic, na szczęście należy do tych najlepszych gier online, mając już 3 lata jest z pewnością ciekawą alternatywą do płatnych gier mmorpg.

Zasadnicze pytanie jest takie – co [...]

Darmowe gry do pobrania

Prezentujemy najlepsze i darmowe gry do pobrania, z minimalnym klientem (do 500 MB) lub bez klienta, dostępne w oknie przeglądarki. Wybraliśmy najciekawsze i najwyższej jakości darmowe gry online, dla każdego kto szuka dobrej zabawy.

Settlers Online
Settlers Online to znakomita produkcja z gatunku gier ekonomiczno-strategicznych. Po Age of Empires Online to kolejna seria gier, która weszła na nasze przeglądarki. Co oferuje gra? Przede wszystkim świetny gameplay oraz szereg podobieństw do innych gier z tej serii.

Zaraz na początku gry, dowiadujemy się podstaw o grze z pomocnego tutoriala; dostajemy zadanie za zadaniem i rozwijamy nasze miasto-osadę, przy czym za każde zadanie dostajemy surowce i pieniądze. Gra ma całe mnóstwo rożnych budynków; całkiem proste jak tartak po bardziej zaawansowane jak huta tytanu czy fabryka [...]

Dungeons & Dragons Online

Dungeons & Dragons Online (DDO) jest popularną darmową grą do pobrania gatunku MMOPRG, która właśnie skończyła 5 lat, a od momentu ukazania się na rynku, przeszła długą drogę, ewoluując z płatnej gry subskrypcyjnej do modelu free to play. Drugie życie, jakie dostała jest okazją do napisania więcej o grze, która jest aktualnie jedną z ciekawszych pozycji na rynku darmowych gier MMORPG i każdy kogo interesują darmowe gry do pobrania, powinien na nią rzucić okiem. Czy się ją w trakcie gry polubi, czy też nie, to sprawa nieco inna (w końcu gust nie podlega dyskusji), jednak warto mieć na jej temat jakiekolwiek zdanie. By je mieć najlepiej w nią zagrać, tak więc czy jesteś gotów na przygody w świecie Dungeons & Dragons?

Kolejny krok [...]