gry mmorpg do pobrania

Atlantica Online

Atlantica Online to darmowa gra do pobrania łącząca ze sobą unikalną turową walkę oraz gameplay znany z gatunku MMORPG. Wcielamy się w potomka zaginionej cywilizacji Atlantydów, ruszając na ratunek starożytnego świata – od naszego sukcesu zależy istnienie planety. Gra była kilkakrotnie nagradzana jako jedna z najbardziej interesujących i innowacyjnych darmowych gier MMORPG.

Oriharukon
Wcielamy się w potomka pradawnego i zapomnianego ludu Atlandytów, znanego ze swojej dumy, wysokiego poziomu cywilizacyjnego oraz żądzy władzy nad całym światem. Atlantydzi odkryli cenną substancję zwaną Oriharukonem, będącą kluczem do korzystania z potęgi magii. Mając monopol na wykorzystanie unikalnego i rzadkiego surowca, całkowicie uzależnili od niego swój rozwój, strzegąc jednocześnie, by tajemnica jego pozyskiwania była dostępna tylko dla nich. Gdy Atlantydom skończyły się własne źródła [...]

4Story

4Story to jedna z popularniejszych, darmowych gier MMORPG, zbliżona swoim gameplay’em do legendarnego już World of Warcraft. Oferuje graczom wielką ilość misji, możliwość zgłębienia obszernego świata gry czy udział w zróżnicowanych walkach gracz kontra gracz.

Wybór rasy ma znaczenie
Wkraczając do gry, otwiera się przed nami, [...]

NosTale

NosTale to jedna z klasycznych gier do pobrania gatunku MMORPG, będąca już kilka lat na rynku gier darmowych. Akcja tej gry do pobrania, rozgrywa się w kolorowym świecie fantasy, gdzie gracze mogą miedzy innymi – tresować własne zwierzaki, dekorować domy i oczywiście wykonywać zróżnicowane zadania. NosTale oferuje, 4 klasy początkowe, ale w dalszym etapie rozwoju postaci, mamy do dyspozycji do 20, różnych wersji rozwojowych.

Duże oczy
Podobnie jak w innych grach gatunku MMORPG, najpierw czeka nas stworzenie swojej postaci. Warto przy tym zauważyć, że gra posiada niezbyt liczne możliwości zmiany wyglądu postaci – z pewnością nie jest to na plus tej produkcji. NosTale oferuje nam 4 klasy na początku, ale potem oferuje nam, aż 20 wersji rozwojowych, co jest całkiem niezłym wynikiem. [...]

Aion Online

Gry do pobrania za darmo, zostały wzbogacone ostatnio przez jedną z ciekawszych gier MMORPG, która odeszła od subskrypcyjnego systemu płatności, udostępniając dużą część za darmo. Mowa o grze Aion Online, będącej znakomitą i wciągającą grą w niesamowitej oprawie graficznej. Smoki, walka w przestworzach oraz wciągające PvP to tylko część atutów tej produkcji od Ncsoftu z Korei.

Asmodianie i Elyiosi
Zaczynając grę, musimy opowiedzieć się za jedną z dwóch walczących ze sobą frakcji; Asmodian i Elyiosów. Walczą oni o absolutną kontrolę nad wielkim magicznym światem Atrei. Co czego przyzwyczaiły nas darmowe gry do pobrania, w gatunku MMORPG – najpierw musimy stworzyć postać i możemy wejść do bogatego świata Aion. Sam proces kreacji postaci należy do bardzo zaawansowanych, pozwalając nam na dowolną modyfikację tworzonej [...]

MapleStory

MapleStory to jedna z najpopularniejszych gier darmowych gier mmorpg od których, obok RuneScape, zaczął się trend na darmowe gry do pobrania. MapleStory to gra 2D to mmorpg z wyjątkowo ładną grafiką, nawiązującą do stylu manga.

Anime i hack & slash
Gra jest z pewnością jedną z ciekawszych i najbardziej dopracowanych gier, jakie przyszło mi zagrać – olbrzymi świat, liczba klas postaci, częsta aktualizacja. Biorąc pod uwagę ostatnie lata, trudno nie natknąć się na MapleStory. Gry do pobrania za darmo, zdobyły popularność, właśnie po dużym sukcesie MapleStory, której należy się wielki szacunek.

MapleStory, wg oficjalnych informacji posiada ponad 100 mln kont gry, co nie jest równoznaczne z ilością graczy, regularnie grających w tą grę mmorpg, ale z pewnością pokazuje skalę popularności tej gry [...]

Florensia

Florensia jest grą mmorpg rodem z dalekiej Japonii, zrobioną w stylu wschodniego anime. Charakterystycznymi cechami tego tytułu są: bardzo żywa kolorystyka, ogromny świat gry, (co każdą aktualizację coraz większy) oraz walki na morzu, drastycznie różniące się od standardowej rozgrywki. Oryginalne gry do pobrania za darmo takie jak Florensia, są zawsze warte rzucenia okiem.

Początki
Podczas tworzenia postaci, wybieramy jeden z czterech dostępnych archetypów – Szlachetny, Święty, Odkrywca lub Najemnik. Po osiągnięciu 40 poziomu zaawansowania, dostajemy możliwość wyboru jednej z kolejnych dodatkowych klas. Personalizacja jest limitowana do wyboru twarzy, fryzury i jej koloru. Gdy już zdecydujemy się, kim chcemy przemierzać świat Florensi, możemy przejść do gry.

Po załadowaniu się, znajdujemy się w strefie startowej, zmieniającej się w zależności od tego, jaką klasę wybraliśmy. [...]

Rappelz

Rappelz, stworzone przez gPotato, firmę stojącą za Flyff, Allods, Aika czy Luna Online jest darmową grą do pobrania w gatunku mmorpg, oferującą rozgrywkę podobną do większości tego typu tytułów, jednak wprowadzającą do gatunku coś nowego. Gracze mogą się bawić w Rappelz wcielając się w jedną z trzech dostępnych ras, walczyć ramię w ramię z innymi podczas wspólnych przygód czy oblężeń lochów.

Naprzeciw niebezpieczeństwom
Swoją przygodę w Rappelz zaczynamy od stworzenia swojej postaci. Najpierw trzeba wybrać serwer, na jakim chcemy grać – dostępne są serwery Gracz kontra Gracz, Gracz kontra Otoczenie jak i łączące w sposób zrównoważony, cechy ich obu. Na podstawie koloru możemy wywnioskować, czy dany serwer cieszy się popularnością i na jakim poziomie jest jego populacja. Gdy już wybierzemy serwer, możemy [...]

Gry za darmo do pobrania

Najlepsze gry za darmo do pobrania gatunku mmorpg – aktualnie jest to najpopularniejszy gatunek gier na świecie. Miliony graczy, wielkie zróżnicowane, niesamowite światy oraz fantastyczna przygoda – wszystko to czeka na nas w tych znakomitych produkcjach. Prezentujemy najlepsze gry za darmo do pobrania gatunku mmorpg.

Aion Online
W Aion Online, wkraczamy w rozdarty uniwersum Atreia, stając po stronie jednej z dwóch, walczących ze sobą na śmierć i życie ras. Obdarzeni skrzydłami przemierzamy świat, wykonując zadania, walcząc z potworami i rywalizując z innymi graczami.

Kreator postaci pozwala nam na bardzo dużo i przy odrobinie chęci, możemy dokładnie odwzorować prawie każdą istniejącą twarz; czy to własną czy jakiegoś celebryty. Wybór rasy ma małe znaczenie, różnice są kosmetyczne – skupiają się głównie na wyglądzie zewnętrznym. [...]