gry akcji do pobrania

Star Conflict

Symulatory kosmiczne to wciąż rzadkość, ale być może doczekaliśmy się gry, na którą tak długo czekaliśmy. Zostawcie na chwilę strategie i zobaczcie Star Conflict!

Star Conflict to najnowszy bezpłatny symulator, rozgrywający się w bezkresnych odmętach kosmosu. Za grę odpowiada studio Star Gem, które jest częścią [...]

Urban Rivals

Urban Rivals to przeglądarkowa gra karciana online z elementami RPG. Oferuje szybkie bitwy, prostą mechanikę gry i szereg wygodnych rozwiązań, czyniących ją jedną z najpopularniejszych gier karcianych. Gra zadebiutowała na systemy mobilne i jest dostępna w wersji zarówno dla Androida jak i iOS.

Wojny gangów
Wkraczając do gry, wkraczamy do świata wojny gangów ulicznych i szybkich meczy karcianych, obrazujących nieustanny konflikt o to kto będzie rządził ulicą. Urban Rivals ma łatwe do opanowania zasady, które możemy poznać w krótkim 3-minutowym filmiku. Zaczynamy od wybrania imienia i strategii związanej z tym jaką preferujemy grę. Do wyboru są trzy strategie i w zależności od wyboru, dostajemy określony zestaw 8 kart: Kontrola (defensywny), Czysta Siła (ofensywny) i Powolna Śmierć (bazująca na zaskoczeniu). Otrzymaną [...]

Warhammer Online: Wrath of Heroes

Warhammer Online Wrath of Heroes to dynamiczna gra akcji, która jest drugą grą online po Warhammer Online: Age of Reckoning, rozgrywającą się w świecie „Wojennego Młota”. Gra oferuje scenariusze dla 3 drużyn, każda po 6 graczy, gdzie wszystko może się zdarzyć, a losy bitwy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Szukasz nowej turniejowej gry do pobrania za darmo? Wrath of Heroes to jedna z gier, które warto wypróbować.

Jatka w Starym Świecie
Gra przenosi nas do targanego konfliktami Starego Świata, będącego polem walki między frakcjami „Porządku” (Forces of Order) oraz „Zniszczenia” (Forces of Destruction), znanego z Warhammer Online: Age of Reckoning (WAR). Siły Chaosu, żołnierze Imperium, krasnoludy z ich kamiennych twierdz, Wysokie Elfy i Elfy mroku oraz inne rasy, walczą w śmiertelnym starciu [...]

Drakensang Online

Drakensang Online to świetna gra 3D, dająca nam możliwość odkrywania bogatego świata fantasy i walkę w potworami w stylu hack’n’slash, co powinno spodobać się fanom takich gier jak Diablo. Jako bohater z prawdziwego zdarzenia, musimy uratować świat przed zepsuciem i złem, odwiedzając przy tym ekscytujące podziemia, łącząc się w drużyny z przyjaciółmi – po prostu tnij i rąb!

Kolejny raz na ratunek światu…
Świat kolejny raz jest zagrożony zniszczeniem; książę wysyła nas w trudna misję by ocalić królestwo i zbadań plotki dotyczące powrotu potężnego smoka, który oznacza koniec ludzkiej rasy. Wcielając się w Smoczego – Rycerza oraz Tkacza-zaklęć, musimy położyć kres chaosowi i zniszczeniu. Na naszej drodze stoją niezliczone hordy potworów, które będą stanowić wkrótce rozrywkę dla naszego miecza. W grze czek [...]

Wyścigowe gry do pobrania

Gry wyścigowe do pobrania za darmo i to najlepsze z nich. W naszym zestawieniu znajdziesz najgorętsze hity wyścigowe, jakie są w tej chwili dostępne na Twój komputer. Nic tylko grać. Legalnie i za darmo!

Need for Speed World
Need for Speed World to realistyczne i dynamiczne wyścigi, dostępne za darmo. Możemy zmierzyć się z innymi graczami w porywających wyścigach, podczas których złamiemy nie jeden przepis ruchu drogowego. Gra ma wyjątkowo dobrą grafikę i stosunkowo proste sterowanie. W tej chwili jest to jedna z najlepszych gier wyścigowych do pobrania.

Kto nie kojarzy Need for Speed? Jednej z najpopularniejszych serii gier w historii? Tym razem EA oferuje nam możliwość w darmową grę online, która wymaga od nas ściągnięcia ok 4GB, zarejestrowania się i [...]

S4 League

S4 League jest bardzo szybką i dynamiczną darmową grą do pobrania, osadzoną w futurystycznym świecie i wykonaną w stylu japońskiego anime. Rozgrywka opiera się na bieganiu i strzelaniu do przeciwników w kilku dostępnych trybach gry. Gracze wraz z postępem osiąganym w grze zdobywają pieniądze, za które mogą ulepszać posiadany sprzęt.

Coś nowego
Obecnie trudno stworzyć oryginalną darmową strzelankę – duża ilość producentów, zwłaszcza w krajach wschodnich, kopiuje od siebie nawzajem rozwiązania, co tworzy problem znalezienia tytułu ciekawego i wciągającego. S4 League, w odróżnieniu od większości koreańskich strzelanek. ma miejsce w dalekiej przyszłości. Wybrany przez producentów przedział czasowy w efekcie tworzy świat pełen zaawansowanej technologii, zmechanizowanego otoczenia i laserowego uzbrojenia.

Zanim będziemy mogli wejść do gry, musimy przejść samouczek, który nauczy nas zasad [...]

Gry strzelanki do pobrania

Darmowe gry strzelanki do pobrania, oferują każdemu szybką i dynamiczną akcję, wciągające tryby walki z innymi graczami oraz wysoką jakość. Prezentujemy najgorętsze i najpopularniejsze strzelanki do pobrania za darmo, w które TRZEBA zagrać.

Alliance of Valiant Arms
Alliance of Valiant Arms jest to darmowa gra mmofps osadzona w konflikcie pomiędzy Unią Europejską a Nową Federacją Rosyjską. Oparta na popularnym silniku Unreal Engine 3, AVA jest świetnej jakości taktyczną strzelanką z dużą ilością trybów gry i przepiękną oprawą graficzną, mogącą konkurować z pełnoprawnymi, płatnymi tytułami.

Mechanika tej gry strzelanki do pobrania, w dużej mierze przypomina płatne gry jak Counter-Strike czy Call of Duty. Gracze mający kontakt z wyżej wymienionymi produkcjami, bardzo szybko będą w stanie wgryźć się w AVA. Idąc za modą współczesnych [...]

Zero Online

Zero Online to szybkie i dynamiczne sci-fi mmorpg do pobrania rozgrywające się w kosmosie. Gramy, jako wielki robot, niszczący wielkie hordy wrogów. Przy pierwszym kontakcie z grą uderzające są ograniczone możliwości, modyfikacji postaci oraz bardzo mała ilość klas.

Dziwne umiejętności
To, co zapadło mi szczególnie w pamięć to broń dostępna w Zero Online oraz system, w jaki sposób ona działa. I tak im dłużej korzysta się z danej broni, tym staje się ona bardziej śmiercionośna dla hord napotkanych wrogów. Każda oczywiście ma zależy i wady, dlatego warto specjalizować się z kilku rodzajach broni. Auto-pilot to kolejny interesujący pomysł, który pozwala nam podróżować z jednego punktu w drugi, co niesamowicie ułatwia nam podróżowanie i wykonywanie questów. Jestem zaskoczony, że to pierwsza gra, w [...]