Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Elsword Online

Elsword Online

Post by relatedRelated post

Elsword Online to bardzo wciągająca darmowa gra online, ze świetną grafiką z stylu anime, nastawiona na czystą akcją i adrenalinę. Mimo, że na rynku jest kilka ciekawych tytułów 2D (jak choćby MapleStory, NosTale), Elsword Online oferuje świeżość i dynamikę, która z pewnością zadowoli fanów tak gier akcji jak i MMORPG. Gra jest znakomitym wyborem, dla wszystkich, szukających wysokiej jakości gry z stosunkowo małym klientem. Najlepsza gra do pobrania za darmo z małym klientem? Elsword Online.

 

Przygodę czas zacząć!
Zaczynamy naszą przygodę od wyboru imienia i postaci, a mamy do wyboru Elsword’a, walczącego wręcz i będącego „tankiem”; Aishe będącą utalentowanym magiem, potrafiącym atakować wielu wrogów jednocześnie; oraz Renę, potrafiącą atakować naszych wrogów z większych dystansów (można ją rozwijać także, jako walczącą wręcz postać). Praktycznie od razu, możemy skorzystać z tutoriala, który wyjaśnia nam wszystkie niejasności dotyczące gry. Dowiadujemy się także więcej o postaciach, które są głównymi bohaterami tej wciągającej gry do pobrania. Od razu rzuca się w oczy (choć może prędzej w uszy), że Elsword Online posiada dialogi mówione, co przyznam szczerze jest bardzo rzadkie jeśli chodzi o darmowe gry do pobrania. Podczas gry – co nie jest niespodzianką – otrzymujemy punkty doświadczenia, dzięki którym rozwijamy naszego herosa i co ciekawe, mamy dużą dowolność w rozwoju każdej z klas. Dla przykład Elsword może być albo „Sword Knight albo „Magic Knight”, z zestawem zupełnie różnych umiejętności. Podobnie jest z innymi postaciami.

Elsword Online polega na wykonywaniu różnych zadań, dość prostych i niekiedy powtarzalnych, ale misje są pretekstem do zabawy. W grze chodzi przede wszystkim o walkę, emocje inne elementy spychając na drugi plan. Gra zdecydowanie spodoba się wszystkich tym, którzy lubią gry do pobrania za darmo.

Akcja i przygody!
W praktyce wygląda to tak że bierzemy quest/misje z miasta i idziemy w plener by go wykonać, samemu lub z grupą innych graczy (max 4). Instancje, generalnie polegają na tym, że bijemy wszystkich na naszej drodze w spektakularnej walce i załatwiamy na samym końcu, potężnego boss – nasza przygoda się wtedy kończy. Zanim do tego dochodzi, wybieramy poziom trudności – wybór mamy szeroki, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście zachęcam przede wszystkim do grania w grupie, wtedy gra się rewelacyjnie! Walka jest bardzo dynamiczna, szybka i spektakularna, z fantastycznymi skokami, błyskami, czy specjalnymi ciosami – jednym słowem – R E W E L A C J A! Przypomina ona wyraźniej oprawę spotykaną często w anime, gdzie postaci wyskakują na wielkie wysokości i używając zdumiewających umiejętności, szlachtują swoich przeciwników!

 

Na szczególną uwagę, zasługuje, inspirowana anime grafika – Elsword Online jest znakomicie zrealizowana, mimo że jest to TYLKO gra do pobrania w 2D. Wszelkie efekty stoją na prawdę na wysokim poziomie, tak jak świat, animacje postaci i całość detali. Gra została wykonana z wielką starannością i jest to jej największy plus, zaraz poza wielką dawką akcji, jaką gra oferuje. W grze dostępne jest także PvP, czyli tryb gracz kontra gracz, który oferuje starcia między graczami w takiej samej formule jak w wypadku wykonywania misji. Możemy się zmierzyć, w każdy na każdego, albo drużynowym deathmatchu’u – wygra ten, kto będzie miał najwięcej fragów.

Jak w innych darmowych grach, jest także sklep, gdzie możemy, (ale nie musimy) kupować ekwipunek za prawdziwe pieniądze. Mogą to być różnego rodzaju przedmioty użytkowe, jak i wpływające na wygląd naszej postaci. Na ile warto kupować coś za pieniądze, warto przetestować samemu.

Plusy
Wysokiej jakości grafika 2D
Akcja! Akcja! Akcja!
Zróżnicowany rozwój postaci
Bardzo mały klient

Minusy
Podobna do innych gier online 2D
Momentami powtarzalna

Podsumowanie
Elsword Online to czysta akcja w świetnej i wysokiej jakości oprawie. Zdecydowanie jest to jedna z najciekawszych gier akcji, bijatyk dostępnych online. Doskonała grafika, fantastyczny gameplay i spektakularna siekanina – można powiedzieć wiele ciepłych słów na temat tej produkcji Gameforge. Oczywiście miejscami może być powtarzalna i wydawać się podobna do innych produkcji 2D, ale biorąc pod uwagę to, co ma do zaoferowania; najlepsza gra do pobrania za darmo z minimalnym klientem? Elsword Online.

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości dobrej gry do pobrania, Elsword Online zapewni Ci nie jedną godzinę dobrej zabawy.

Inne informacje

Wymagania systemowe

Wymagania minimalne
SO – Windows XP/Windows Vista
Karta graficzna – GeForce 7600/ATI Radeon Х1600
CPU – Intel Pentium 4 3000 MHz/AMD Athlon 64 3000+
RAM – 2 GB
HDD – 2 GB

Wymagania rekomendowane
SO – Windows XP/Windows Vista/ Windows 7
Karta graficzna – GeForce 8800/ATI Radeon HD 4700 lub lepsza
CPU – Intel Core 2 Duo 3000 MHz/AMD Athlon 64 6400+ lub lepszy
RAM – 4 GB lub więcej
HDD – 4 GB lub więcej

About