Strategiczne gry do pobrania dla dziewczyn za darmo

Drakensang Online

Drakensang Online

Post by relatedRelated post

Gra Drakensang Online to świetna gra 3D, dająca nam możliwość odkrywania bogatego świata fantasy i walkę w potworami w stylu hack’n’slash, co powinno spodobać się fanom takich gier jak Diablo. Jako bohater z prawdziwego zdarzenia, musimy uratować świat przed zepsuciem i złem, odwiedzając przy tym ekscytujące podziemia, łącząc się w drużyny z przyjaciółmi – po prostu tnij i rąb!

Kolejny raz na ratunek światu…
Świat kolejny raz jest zagrożony zniszczeniem; książę wysyła nas w trudna misję by ocalić królestwo i zbadań plotki dotyczące powrotu potężnego smoka, który oznacza koniec ludzkiej rasy. Wcielając się w Smoczego – Rycerza oraz Tkacza-zaklęć, musimy położyć kres chaosowi i zniszczeniu. Na naszej drodze stoją niezliczone hordy potworów, które będą stanowić wkrótce rozrywkę dla naszego miecza. W grze czek na nas kompletowanie misji, walka z mniej lub bardziej wymagającymi przedmiotami, zdobywaniem cennych artefaktów oraz walka na arenach, na których możemy zmierzyć się z innymi graczami.

Jak widać gry do pobrania mają konkurencję – Drakensang Online jest przykładem, że gry przeglądarkowe zaczynają deptać po piętach, produkcjom wymagającym instalacji na naszym komputerze. Pierwsze skojarzenie, jakie budzi Drakensang Online to porównanie do klasyki gatunku, czyli Diablo; podobnie jak w tej popularnej grze od Blizzarda, musimy się mierzyć z hordami przeciwników, które próbują nas osaczyć i zatłuc na śmierć. Są one bardzo agresywne i atakują nas w wielkich ilościach; ogry, szkielety, gremliny czy bagienne bestie to tylko skromny przedsmak tego, na jakich przeciwników możemy natknąć się w grze. W grze wykonujemy także szereg różnych zadań, polegających także na zebraniu danego typu przedmiotów. Jest to bardzo miła odmiana, szczególnie, że produkcje „tnij i rąb” dość często nie mają zbyt wielu zadań do wykonania. Kompletowanie zadań, dostarcza nam niezbędnych punktów doświadczenia, pieniędzy oraz rzadki ekwipunek, bardzo potrzebny podczas rozgrywki.

Likwidując zło
Miejscami jesteśmy nawet wysyłani w ciemne, sekretne miejsca, gdzie musimy zabić określonego potwora, albo zdobyć konkretny przedmiot. Przed wejściem możemy wybrać poziom wyzwania; trudny lub normalny. Ten typ zadań, jest trudniejszy i często wymaga od nas połączenia się w drużyny i eksploracje instancji wspólnie; na samym końcu czeka na nas nieco potężniejszy potwór. Świat jest bardzo duży i mamy okazję odkrywać nowe miejsca, wraz z awansem naszej postaci na coraz wyższe poziomy doświadczenia. Kiedy nasi herosi dojdą do Kingshill, możemy wziąć udział w PvP, gdzie na arenie, zmierzymy się z innymi graczami w śmiertelnych pojedynkach.

W grze, jak w innych darmowych grach tego rodzaju, jest specjalny sklep i waluta, którą możemy zdobyć podczas gry jak i kupić ją za normalne pieniądze. To drugie rozwiązanie oszczędza nam czas, ale to czy wart to zrobić to już indywidualna sprawa. Możemy kupować różne przedmioty; od eliksirów, amuletów, pierścieni, klucze, po bardzo potężną broń. Miecze, siekiery, wielkie lub mniejsze artefakty oraz wiele interesujących zabawek – w końcu za to też kochamy gry RPG…

Grafika jak na grę, którą możemy oglądać w przeglądarce jest poprawna, ale gry do pobrania stoją na wyższym poziomie graficznym.

Plusy
Dobra grafika
Mnóstwo akcji
Wielka ilość misji
Bez instalacji
Przedmioty!

Minusy
Tylko 2 klasy
Powtarzalna

Podsumowanie
Drakensang Online to znakomita gra typu „tnij i rąb” zadowoli z pewnością fanów akcji i siekanin. Posiada wiele atutów takich jak – akcja, wielka ilość misji, niezłą grafikę oraz wielką ilość zabawek, w które możemy wyposażyć naszego herosa. W między czasie możemy się także zmierzyć z innymi graczami w pojedynkach na arenie, co jest dodatkową atrakcją. Słabszą stroną Drakensang Online jest jej powtarzalność oraz ograniczona liczba klas – z pewnością 2 klasy to chyba trochę mało. Fani Diablo czy Runes of Magic, powinni być jednak zdecydowanie zadowoleni, a inni powinni spróbować przygody, w starym, dobrym stylu…

Gry do pobrania nie mają chyba takich ograniczeń jak gry na przeglądarkę, dlatego twórcom należą się brawa za to, co udało im się stworzyć bez jakiegokolwiek klienta.

Drakensang Online
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About